Adwokat Bogdan Merker

Adwokat Bogdan Merker

Przemysłowa 10, lok. 127, 40-020 Katowice

+48 603 315 497

adwokatzkatowic.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 1

Specjalizacja sprawy rodzinne: rozwody, separacja, podział majątku, alimenty, kontakty, władza rodzicielska, eksmisje, postępowania z Konwencji haskiej dot. uprowadzonych dzieci. Zapewniam reprezentację w spawach o znęcanie - art. 207kk, Niebieska Karta. Prowadzę negocjacje w sprawach o podał majątku, zapłatę, odszkodowania oraz w sprawach rodzinnych. Ponad 20 lat doświadczenia.

Ze sprawami rodzinnymi spotkałem się w 1997r. podczas pracy w Sądzie Wojewódzkim w Katowicach. Pracowałem w Sądzie Reojonowym w Chorzowie, Okręgowym w Katowicach i Sądzie APelacyjnym w KAtowicach w pionach cywilnych, rodzinnym i pracy.

Ukończyłem Uniwersytet Opolski (mgr administracji), Uniwersytet Wrocławski (mgr prawa) oraz studia doktoranckie na Katedrze Postępowania Cywlnego Uniwersytetu Śląskiego.

Od 2016r. prowadzę kancelarię adwokacką. W trakcie porad i obłsugi zleconych spraw szczegółowo analizuję stan faktyczny i stosownie do potrzeb Klienta szukam dla niego najlepszego rozwiązania przy równoczesnym minimalizowniu kosztów. Dostosowuję czas postępowania do potrzeb Klienta.

Jeżeli to tylko możliwe staram się rozwiązaywać spory w drodze negocjacji, o ile to prawnie dopuszczalne z pominięciem postępowania sądowego, które jest coraz dłuższe.