Adwokat Rafał Kirsch

Adwokat Rafał Kirsch

Al. W. Korfantego 51, 40-160 Katowice

503 891 164

adwokat-kirsch.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 7

Kancelaria oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu pomocy prawnej. Adwokat Rafał Kirsch nad każdą sprawą bardzo skrupulatnie pracuje, w pełni się angażując i prowadząc ją w sposób kompleksowy - od początku do końca, na wszystkich etapach i przed wszystkimi organami. Stara się zawsze zrozumieć sytuację klienta, a także wypracować najkorzystniejsze rozwiązanie prawne. Pomoc prawa w zakresie prawa cywilnego, prawo umów i zobowiązań, dochodzenie wierzytelności, kredyty CHF i szkody górnicze.

Opinie

Opinii: 7

+ Dodaj opinię

5 z 5

01.05.2021

"Rób to, co kochasz, a w życiu nie przepracujesz ani jednego dnia", najlepiej robi się to, co sprawia przyjemność, robi się to z największym zaangażowaniem, dociekliwością, determinacją...po prostu najlepiej. Taki jest właśnie mec. Rafał B. Kirsch, profesjonalny, cechuje się dużą wiedzą i podejściem do klienta jakiego brakuje wielu przedstawicielom polskiej palestry. Polecam !!!


5 z 5

11.04.2021

Bardzo pomocny i zorientowany w prawie adwokat, udało się uzyskać odszkodowanie pomimo wcześniejszej odmowy ze strony ubezpieczyciela. Dziękuję za udaną współpracę i polecam każdemu w razie problemu.


5 z 5

10.04.2021

Pan Rafał Kirsch jest dobrym, rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem. Jest człowiekiem sumiennym, o dużej wiedzy. Przede wszystkim zawsze miał dla mnie czas kiedy była taka potrzeba, to było dla mnie ogromne ważne, że mogę liczyć zawsze na radę i konsultacje w moich sprawach. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam!


5 z 5

04.04.2021

Serdecznie polecam usługi Pana Mecenasa. Adwokat Rafał Kirsch przyczynił się do szybkiego i bezproblemowego rozwiązania trudnej sprawy gospodarczej. Pełen profesjonalizm, doświadczenie i kompetencja. Na uwagę zasługuje również obsługa klienta na najwyższym poziomie.


5 z 5

01.04.2021

Polecam usługi oferowane przez Pana Mecenasa Rafała Kirscha. Pan Mecenas jest osobą profesjanalną, posiadającą olbrzymią wiedzę merytoryczną i wieloletnie doświadczenie praktyczne.


5 z 5

31.03.2021

Gorąco mogę polecić współpracę z Adwokatem Panem Rafałem K. Skrupulatność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły w każdej formie, zawsze przygotowany i na czas. A to najważniejsze w tej branży, o której duża ilość osób zapomina. Prócz świetnej współpracy co najważniejsze skuteczność, z wysublimowanym smakiem, oraz odpowiednim taktem, i wyjątkowo dużą wiedzą. Dochodząc do konkluzji sprawa wygrana i gorąco każdemu polecam.


5 z 5

03.11.2020

Gorąco polecam Pana Adwokata Rafała Kirsch, pełen profesjonalizm zarówno jeśli chodzi o porady prawne, prowadzenie sprawy jak i podejście do klienta, skuteczność, dyspozycyjność oraz duże zaangażowanie.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1541