Adwokat Piotr Ludwiński

Adwokat Piotr Ludwiński

ul.Panewnicka 25, 40-730 Katowice

+48 691 499 028, 32 321 48 78

adwokatludwinski.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 37

Kancelaria zapewnia profesjonalną i wszechstronną pomoc prawną w sprawach karnych, przy dochodzeniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne, wypadki w pracy czy za tzw. zmarnowany urlop, w sprawach cywilnych (spadkowych, rzeczowych, jak również sprawami o unieważnienie czy "odfrankowienie" umów kredytowych). Mając na względzie dobro naszych Klientów wykazujemy się najwyższą staranność w celu uzyskania pozytywnych rozstrzygnięć na sali sądowej, jak i poza nią w drodze ugodowego rozwiązaniu sporu.

Opinie

Opinii: 37

+ Dodaj opinię

5 z 5

26.03.2024

Powierzyłam Panu mecenasowi swoje problemy, pomógł mi je całym sobą rozwiązać. Zawsze w kontakcie kiedy sytuacja tego wymagała. Jestem bardzo zadowolona, wdzięczna. Polecam!


5 z 5

17.01.2024

Witam. Kolejna sprawa prowadzona przez P. Mecenasa przebiegła szybko, sprawnie i bez zastrzeżen. Jak zawsze wszystko w pełni profesjonalnie.


5 z 5

11.12.2023

Mogę polecic pana mecenasa Piotra Ludwinskiego w 100% każdemu bez wyjątku kto potrzebuje jakielkolwiek pomocy prawnej. Świetny kontakt, rzetelny, pełen profesionalizm i bardzo duża skuteczność w swoich działaniach. Raz jeszcze dziękuje za pozytywny koniec mojej sprawy. POZDRAWIAM SERDECZNIE. POLECAM KAŻDEMU!


5 z 5

07.06.2023

Szczerze polecam Adwokata Piotra Ludwińskiego, miła współpraca, oraz pełen profesjonalizm i zaangażowanie.


5 z 5

19.04.2023

Polecam Kancelarie Pana Piotra Ludwińskiego, pełny profesjonalizm, kolejna sprawa pozytywnie rozpatrzona, bardzo miła współpraca. Polecam!


5 z 5

01.02.2023

Pan Mecenas Piotr jest osobą godną polecenia każdemu, komu zależy na fachowej i rzetelnej pomocy w sprawach, które podejmuje się reprezentować. Profesjonalne podejście, wysoka kultura osobista, sumienność. Sprawę odszkodowania komunikacyjnego mimo wielu rozpraw, poprowadził do pozytywnego zakończenia zgodnie z naszą umową. Serdecznie dziękuję i szczerze polecam!


5 z 5

11.01.2023

Pan mecenas sprawdził się rewelacyjnie. Od początku miał pomysł i skutecznie go realizował. Na każdą odpowiedź strony przeciwnej miał już wcześniej ułożony plan działania. Pracuje w swoim tempie, ma własny styl i jest skuteczny, co pozwala obdarzyć go zaufaniem. Dziękuję Panie mecenasie


5 z 5

23.11.2022

P. mecenasie, serdecznie dziekuję za fachową pomoc i zaangażowanie w sprawy w ktorych P. mnie reprezentował. Jednoczesnie chciałbym polecić panskie uslugi wszystkim ktorzy takiej pomocy oczekują. Pełny profesjonalizm i zaangazowanie z jednoczesnym szacunkiem do klopotow klienta. Polecam gorąco.


5 z 5

11.11.2022

Z całego serca polecam adwokata Piotra Ludwińskiego. Rzetelny, zawsze dobrze przygotowany, wytłumaczy wszystko jeśli czegoś nie rozumiesz, dobrze mnie przygotował do rozprawy sądowej gdyż to była moja pierwsza wizyta w sądzie. Spokojny, cierpliwy, godny polecenia.


5 z 5

16.10.2022

Człowiek rzetelny, opanowany podchodzi do sprawy profesjonalnie. Jego zaangażowanie w sprawe klienta jest na wysokim poziomie. Wiedza i doświadczenie prawne mecenasa sa jego mocnymi atutami. Pan Piotr jest osobą mobilną nie ma żadnych problemòw z kontaktem z nim. Osobiście polecam pana Piotra. Pomoc, doradztwo oraz opieka jaką pan mecenas mnie otoczył jest nieoceniona.


5 z 5

18.08.2022

Pan adwokat reprezentował mnie w sądzie w sprawie karnej i pomógł mi wywalczyć zadowalający rezultat


5 z 5

24.07.2022

Polecam tego adwokata, bardzo dobrze przygotowany do moich spraw, świetny kontakt w 100%. Po prawie dziewięciu latach prowadzenia mojej sprawy teoretycznie nie do wygrania a jednak się udało dzięki jego przygotowaniu. Świetna współpraca z kancelarią, sumieność. Bardzo profesjonalnie podejście do sprawy, rozsądne ceny. Polecam z całego serca.


5 z 5

18.07.2022

Pan Piotr został mi początkowo przydzielony z urzędu, ale kiedy sąd uznał, że jestem "za bogaty" na obrońce z urzędu dalej prowadził moją sprawę, przez 6 lat, trzy razy oskarżenie o to samo, 2 uniewinnienia i jedno umorzenie. Kontakt od początku był dla mnie zaskakująco szybki, a zaangażowanie Pana Piotra było takie, jakbym był wieloletnim przyjacielem, a nie nowopoznanym oskarżonym. Kiedy tylko cokolwiek wymagało szybkiej interwencji, sam dzwonił lub pisał, nawet z zadyszką w biegu między sądem a prokuraturą. Dodatkowo Pan Piotr wykazał się doskonałą znajomością przepisów, które akurat w tym przypadku były z poza jego, że tak powiem, codziennej aktywności. Wybitny i kreatywny specjalista, krótko ujmując.


5 z 5

17.05.2022

Adwokat z sercem i pasją, zaangażowany w sprawę z profesjonalnym podejściem. Mogę z czystym sumieniem polecić mec. Ludwińskiego.


5 z 5

17.05.2022

Mogę polecić mecenasa z całego serca,prowadził kilka moich spraw zakończonych pełnym powodzeniem jest godny zaufania, cały czas czułem opiekę i wsparcie prawne. Mogę z całym czystym sumieniem polecić kancelarie mecenasa, oceniam jego wiedzę intelektualną i praktyczną na bardzo wysokim poziomie. Mecenasie trzymaj taki poziom dalej :)


5 z 5

25.04.2022

Pełen profesjonalizm, świetny kontakt i 100% zaangażowanie w sprawy. Przyszłam z problemem, który od dwóch lat poprzez działania wcześniejszych moich pełnomocników był skomplikowany i wydawał się niemożliwy do wygrania. W przeciągu kilku miesięcy moje sprawy zostały zakończone sukcesem. Raz jeszcze dziękuję. Polecam z całego serca.


5 z 5

17.04.2022

Witam w pełni zgadzam się z innymi opiniami odnośnie pracy Pana Piotra jest sumienny i w pełni zaangażowany odnośnie sprawy jak i do klienta pełen profesjonalizm. Polecam i będę polecać. Zbigniew K.


5 z 5

11.11.2021

Pan Piotr jest rzetelnym i sumiennym adwokatem prowadził moją sprawę profesjonalnie i sumiennie,o wszystkim byłam informowana na bieżąco i ze wszystkimi szczegółami. Bardzo mogę polecić Pana Piotra do współpracy w każdym zakresie spraw sądowych.


5 z 5

10.11.2021

Pan Adwokat Ludwiński świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Jest osobą wysoce kompetentną, wykazuje duże zaangażowanie w problemy klienta. Moja sprawę poprowadził perfekcyjnie. Polecam.


5 z 5

07.11.2021

Szczerze polecam usługi Pana Piotra Ludwińskiego. Kompetentny, profesjonalny, rzeczowy i zaangażowany w prowadzoną sprawę. Niesamowita wiedza, kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność. To samo można powiedzieć o Pracownikach Kancelarii. Współpraca z Nimi to sama przyjemność. Przez cały okres prowadzonej sprawy na bieżąco byłam informowana o postępach w sprawie. Prowadzona sprawa z zakresu odszkodowania zakończona pełnym sukcesem. Polecam.


5 z 5

01.08.2021

Pan Piotr Ludwiński jest fachowcem w swoim zawodzie. Bardzo jasna współpra z klijętem od poczatku do końca wszystko zrozumiałe i wyjaśnione. Sumieność i wytrwałosc w dążeniu do zaplanowanego celu. Rozprawa prowadzona przez pana Piotra Ludwińskiego wygrana jak Pan Piotr założył na poczatku postepownia. Jak najbardziej polecam usługi adwokata Piotra Ludwińskiego.


5 z 5

11.07.2021

Piotr Ludwiński to fachowiec z powołania. Osoba z ogromną wiedzą, skuteczny i przewidujący. Kancelaria na wysokim poziomie. Mecenas nie pozostawił mnie samej sobie,potrafił mnie przygotować do sprawy wprowadzając atmosferę w której czułam się pewna i bezpieczna. Końcowy efekt pracy oczywiście ,, wygrana sprawa,, Polecam kancelarie Piotra Ludwińskiego.


5 z 5

22.04.2021

Pan Mecenas Ludwinski jest kompetentny, profesjonalny i bardzo sympatyczny. Mimo, ze mieszkam w Niemczech zaufalem panu Piotrowi i powierzylem mu prowadzenie mojej sprawy Mimo takiej odleglosci wspolpraca z panem Mecenasem nie sprawiala zadnych trudnosci. Jestem bardzo zadowolony z pozytywnego zakonczenia sprawy. Z pelnym przekonaniem moge polecic adwokata Ludwinskiego kazdemu kto potrzebuje pomocy prawnej. Kompetencja, fachowosc i bardzo mile podejscie do klienta jest napewno warte dalszego polecenia kancelari! Dziekuje bardzo za fachowa pomoc prawna. POLECAM kazdemu!


5 z 5

26.03.2021

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, okazuje duże wsparcie w tych trudnych sytuacjach, bardzo dobry kontakt, zaangażowany w sprawę, prawdziwy adwokat łamie wszelkie stereotypy, naprawdę godny polecenia.


5 z 5

24.03.2021

Na podstawie współpracy stwierdzam pełny i niekwestionowany profesjonalizm, odpowiedzialność, poszanowanie klienta, uczciwość i wysoką kulturę osobistą oraz szczerą życzliwość. Jestem absolutnie usatysfakcjonowana współpracą z Panem mecenasem Piotrem Ludwińskim


5 z 5

17.03.2021

Ambicja, profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność. Pan Mecenas to przede wszystkim świetny, szczery i uczciwy człowiek, z ogromnym pokładem zaangażowaniem, nieszablonowych pomysłów i szukający rozwiązań. Jestem bardzo zadowolony ze sposobu pracy Pan Piotra Ludwińskiego, a co najważniejsze z efektów i podejścia do komunikacji i klienta. Bez większego wachania mogę polecić osobę mecenasa zarówno pod kątem bieżących problemów, jak i współpracy długofalowej.


5 z 5

02.12.2020

Gdyby ktoś zapytał mnie, czy znam godnego polecenia adwokata, bez wahania podałabym Pana Piotra Ludwińskiego. Mecenas Ludwiński z wielkim zaangażowaniem i pasją, a także ogromną wiedzą pomaga swoim klientom. Dzisiaj jestem wdzięczna za podjęcie się niełatwego tematu i pozytywny efekt pracy. Polecam z czystym sumieniem.


5 z 5

27.11.2020

Polecam pana Piotra, rzetelny i profesjonalny w swoim fachu. Rzeczowo odpowiada na zadawane pytania, bezproblemowy kontakt. Do tego miła atmosfera całej współpracy. Z czystym sumieniem polecam współpracę z tym adwokatem.


5 z 5

05.11.2020

Pan Piotr jest charyzmatycznym człowiekiem. Posiada profesjonalne i rzetelne podejście do klienta. Pomimo przeciągającego się procesu ( co było wynikiem opieszałości sądu) Pan Mecenas wygrał proces o odszkodowanie i jeszcze uzyskał dodatkową rekompensatę ze skargi na przewlekłość postępowania. Jestem bardzo zadowolona z usług tego adwokata. Polecam serdecznie!


5 z 5

18.10.2020

Polecam w 100%


5 z 5

31.07.2020

Pan Piotr jest rzetelnym prawnikiem. Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Ponadto, w jasny sposób wyjaśnia wszelkie zawiłości prawne. Pilnuje także wszystkich terminów i na bieżąco informuje o biegu sprawy. Posiada duże doświadczenie, które jest niezwykle ważne. Współpraca na najwyższym poziomie. Polecam.


5 z 5

17.07.2020

Pan Piotr Ludwiński prowadził moją sprawę od 2017 roku. Jest bardzo rzetelnym i zaangażowanym prawnikiem. Skrupulatnie pilnował wszystkich terminów i informował o postępowaniu sprawy. Pan Piotr posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Potrafi w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć prawnicze zagadnienia. Spotkania oraz kontakty telefoniczne i e-mailowe przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Pan Piotr był zawsze doskonale przygotowany przed rozprawami, co finalnie skutkowało wygraną sprawą o odszkodowanie. Jestem bardzo zadwolony ze świadczonych usług, skuteczność i wszystkie działania na najwyższym poziomie. Polecam współpracę z Panem Piotrem, którego oprócz profesjonalizmu cechuje bardzo ludzkie i życzliwe podejście do klienta.


5 z 5

12.07.2020

Profesjonalizm. Cierpliwe i rzetelne udzielanie odpowiedzi na wszystkie pytania. Zaangażowanie w sprawę. Świetny kontakt telefoniczny. Polecam!


5 z 5

08.07.2020

Pan Mecenas wyjaśnia wszelkie zawiłości prawne i podaje możliwe rozwiązania problemu. Zaangażowanie, kompetencja i profesjonalizm. Polecam!


5 z 5

09.06.2020

Pan Mecenas podszedł do mojego problemu w sposób bardzo profesjonalny i rzetelny. Sprawa dotyczyła sporu z właścicielem galerii handlowej. Poprzez skuteczne odwołanie się, rozstrzygnięta została na moją korzyść. Dziękuję bardzo za pomoc i gorąco polecam Pana Mecenasa.


5 z 5

03.06.2020

Szybko, rzetelnie fachowa porada zawsze do dyspozycji. Bardzo pomocny, porady jakich udziela i pomoc są definitywnie na najwyższym poziomie cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Prawdziwy profesjonalista. POLECAM każdemu kto potrzebuje pomocy.


5 z 5

14.05.2020

Adwokat Piotr i jego ekipa z kancelarii robi dobrą robotę. Przez brak pracy miałem wiele zadłużeń w mieszkaniówce, ubezpieczeniach komunikacyjnych ,bankach itp. Pan Piotr wraz z kancelarią dogadali ugody i rozłożenie na dogodne do spłaty jednostki bez komorników i innych takich windykatorów. Wiele spraw udało się wygrać. Więc proszę się nie bać jak macie problem nie koniecznie karny pomogą i doradzą za naprawdę rozsądne pieniądze. Polecam


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 3935