Adwokat Aleksandra Wojciechowska

Adwokat Aleksandra Wojciechowska

Rynek Debnicki 6, 30-319 Kraków

533-291-286

awkancelaria24.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 16

Adwokat Aleksandra Wojciechowska - dobry adwokat rodzinny i rozwodowy w Krakowie, pomoc prawna w zakresie rozwodów, alimentów, podziału majątku, prawa rodzinnego, świadczymy pomoc prawną na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do kontaktu. Powierz swoją sprawę doświadczonemu adwokatowi rodzinnemu w Krakowie.

Opinie

Opinii: 16

+ Dodaj opinię

5 z 5

07.12.2023

Pani Aleksandra Wojciechowska prowadziła moją sprawę rozwodową. Pani adwokat jest profesjonalistką pod każdym względem. Posiada ogromne doświadczenie dotyczące prawa rodzinnego i rozwodów Z cierpliwością i wyrozumiałością odpowiadała na każde moje pytanie, czułam się prowadzona za rękę przez cały ten trudny etap w moim w życiu. Po kolei mówiła jakie muszę przygotować dokumenty, napisała pozew, przygotowała porozumienie wychowawcze. Przygotowała mnie do rozprawy, opowiadając jakie pytania może zadać sędzia. Przygotowała też świadka a nawet rozmawiała z moim byłym mężem. Nic na sali sądowej mnie nie zaskoczyło. Pani adwokat była cały czas obecna na rozprawie, spokojna i jej słowa "jest dobrze" w czasie rozprawy, bardzo pomagały i uspokajały. Byłam też pod wrażeniem szybkości z jaką odbył się rozwód, od złożenia dokumentów w sądzie do sprawy rozwodowej minęło 10 dni. Nie wiedziałam, że tak szybko można się rozwieźć, tym bardziej, że mam małoletnią córkę. Po prostu porozumienie i pozew były tak dobrze przygotowane, że sąd nie miał się do czego przyczepić, cała rozprawa trwała 30 minut. Ponadto Pani Aleksandra jest po prostu życzliwą i wspierającą osobą. Z całego serca dziękuję za pomoc i mogę z czystym sumieniem polecić.


5 z 5

08.07.2023

Pani Mecenas to złota kobieta, wykazała pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Zdecydowanie widać, że posiada wszechstronną wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu była w stanie rozwiązać wszelkie problemy z którymi się zwróciłam. Szczerze polecam.


5 z 5

28.06.2023

Pełen profesjonalizm, jasno określony cel i prostą, najkrótszą drogą do jego realizacji. 100% skuteczności. Dziękuję, Pani Mecenas


5 z 5

22.04.2022

Bardzo sympatyczna Pani adwokat, zawsze pomoże, wesprze rozmowa, doradzi i pomoże. Super osoba i mój najlepszy adwokat. Polecam serdecznie.


5 z 5

04.04.2022

Bardzo sympatyczna kobieta, zawsze pomocna doradzi, pomoże prawnie. Najlepsza Pani adwokat jaka poznałam i miałam.


5 z 5

24.06.2021

Pani Mecenas jest absolutnie profesjonalna. Rozwodziłam się z Irlandii, miałam ogrom pytań dotyczących samej procedury, Pani Mecenas wszystko wyjaśniła, jakie są procedury, jak to wyglada jeśli mieszkam za granicą jeśli rozwod chcę w Polsce, każdy szczegół, każdy detal Pani Mecenas wyjaśniła szczegółowo. Dzieki Pani Mecenas dostałam rozwód w 6 miesiecy od złożenia papierów, co było wyjątkowe biorąc pod uwage Covid I restrykcje, mega profesjonalna usługa plus za kilkuktrotne telefony od Pani Mecenas jak się mam I czy napewno chce tego-wyjaśnienie szegółowe czym kończy się formalne zakończenie małżeństwa-ALE! To było jak porada psycholochoczna, wielkie dzieki Panic Mecenas ! Człowiek w tym stresie potrzebuje zimnego prysznica. Na rozprawie Pani Mecenas podważyła (wniosła swoje wnioski) co do mojego pożycia z mężem co uratowało sytuację bo zaczełam się " motać i gubić". W każdym razie jeśli się rozwodzicie I chciecie super woman do szybkiego I skutecznego rozwiązania małżeństwa Pani Mecenas jest osobą najgodniejszą polecenia! Pozdrawiam Panią mecenas!


5 z 5

09.03.2021

Bardzo POLECAM, Adwokat Aleksandra bardzo rzetelna,pomocna nie stresowalam się jeśli chodzi o wypełnienie papierów wszystko poszło bardzo sprawnie.


5 z 5

06.03.2021

Świetna adwokat, zawsze służy pomocą i dobrą radą, po zakończeniu współpracy mogłam zadzwonić i dopytać o to co dalej. Polecam z czystym sumieniem!


5 z 5

06.03.2021

Pani Mecenas prowadziła mój rozwód w sądzie w Krakowie. Profesjonalizm, rzetelne podejście i duża wiedza oraz umiejętność klarownego i precyzyjnego wytłumaczenia mi zawiłych kwestii prawnych. Dodatkowy plus to dyspozycyjność, która pozwoliła szybko i sprawnie załatwić sprawę.


5 z 5

11.05.2020

Pani Aleksandra to człowiek pełen życzliwości, empatii. Nie chcę się dzielić tutaj szczegółami sprawy przez wzgląd na wielkie przeżycia i trudne chwile - to bardzo osobiste dla mnie. Natomiast przez cały proces rozwodowy miałam poczucie, że moja sprawa jest ważna, czułam się dobrze "zaopiekowana". Dziękuję Pani Mecenas za pomoc w trudnej dla mnie sytuacji.


5 z 5

12.02.2020

Polecam Panią Adwokat bardzo gorąco, fantastyczna osoba. Od początku podeszła niezmiernie fachowo do sprawy, rzetelnie wszystko wyjaśniła i poprowadziła w tej trudnej sytuacji. Z pełnym zaangażowaniem i kompetentnie przygotowała wszelkie dokumenty. Nie było chwili kiedy nie czułbym wsparcia ze strony Pani Adwokat. Trudno mi jest wyobrazić sobie innego tak uprzejmego, profesjonalnego i pełnego empatii człowieka. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń.


5 z 5

05.02.2020

Polecam każdemu do rozwodu, szybko sprawnie i skutecznie. Rozwiodłem się na pierwszej rozprawie, choć zapowiadało się na szarpanie z byłą żoną. Dzięki Pani Mecenas się udało.


5 z 5

14.08.2019

Polecam zdecydowanie: za skuteczność, profesjonalizm, kompetencje, uczciwe stawianie sprawy, konkurencyjne ceny, ale także za coś, co nie każdy profesjonalista posiada: empatię, otwartość, rozmowność, przyjazne i pozytywne nastawienie, a także skuteczne zagadywanie przed rozprawą, żeby rozładować trochę stres :-) Dziękuję za to, Pani Adwokat :-). Było to bardzo pomocne!


5 z 5

05.08.2019

Wśród rozlicznych talentów jakie posiada Pani Adwokat Aleksandra Wojciechowska niezaprzeczalnym jest fakt, że zna się na swoim fachu. Dała się poznać jako osoba odważna, konsekwentna, szukająca dla swojego klienta najlepszego rozwiązania, ale też niezwykle opanowana, nie dająca się wyprowadzić z równowagi co przy ciągnących się czasem latami procesach sądowych nie jest łatwe zwłaszcza dla klienta. Za to Pani Adwokat swoim spokojem bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka nie rzadko zdenerwowanego i zestresowanego serdecznie polecam !!!


5 z 5

29.05.2019

Pani Mecenas do rozwodu fachowiec pierwsza klasa. Jestem bardzo wdzięczna za skuteczne i szybkie poprowadzenie rozwodu.


5 z 5

23.01.2019

Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową. Pełen profesjonalizm, polecam.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 6461