Adwokat Aleksandra Wojciechowska

Adwokat Aleksandra Wojciechowska

Rynek Debnicki 6, 30-319 Kraków

533-291-286

awkancelaria24.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 13

Adwokat Aleksandra Wojciechowska - dobry adwokat rodzinny i rozwodowy w Krakowie, pomoc prawna w zakresie rozwodów, alimentów, podziału majątku, prawa rodzinnego, świadczymy pomoc prawną na terenie Krakowa i okolic. Zapraszamy do kontaktu. Powierz swoją sprawę doświadczonemu adwokatowi rodzinnemu w Krakowie.

Opinie

Opinii: 13

+ Dodaj opinię

5 z 5

2022-04-22 ID: 3173

Bardzo sympatyczna Pani adwokat, zawsze pomoże, wesprze rozmowa, doradzi i pomoże. Super osoba i mój najlepszy adwokat. Polecam serdecznie.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-04-04 ID: 3137

Bardzo sympatyczna kobieta, zawsze pomocna doradzi, pomoże prawnie. Najlepsza Pani adwokat jaka poznałam i miałam.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-06-24 ID: 2149

Pani Mecenas jest absolutnie profesjonalna. Rozwodziłam się z Irlandii, miałam ogrom pytań dotyczących samej procedury, Pani Mecenas wszystko wyjaśniła, jakie są procedury, jak to wyglada jeśli mieszkam za granicą jeśli rozwod chcę w Polsce, każdy szczegół, każdy detal Pani Mecenas wyjaśniła szczegółowo. Dzieki Pani Mecenas dostałam rozwód w 6 miesiecy od złożenia papierów, co było wyjątkowe biorąc pod uwage Covid I restrykcje, mega profesjonalna usługa plus za kilkuktrotne telefony od Pani Mecenas jak się mam I czy napewno chce tego-wyjaśnienie szegółowe czym kończy się formalne zakończenie małżeństwa-ALE! To było jak porada psycholochoczna, wielkie dzieki Panic Mecenas ! Człowiek w tym stresie potrzebuje zimnego prysznica. Na rozprawie Pani Mecenas podważyła (wniosła swoje wnioski) co do mojego pożycia z mężem co uratowało sytuację bo zaczełam się " motać i gubić". W każdym razie jeśli się rozwodzicie I chciecie super woman do szybkiego I skutecznego rozwiązania małżeństwa Pani Mecenas jest osobą najgodniejszą polecenia! Pozdrawiam Panią mecenas!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-09 ID: 1663

Bardzo POLECAM, Adwokat Aleksandra bardzo rzetelna,pomocna nie stresowalam się jeśli chodzi o wypełnienie papierów wszystko poszło bardzo sprawnie.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-06 ID: 1641

Świetna adwokat, zawsze służy pomocą i dobrą radą, po zakończeniu współpracy mogłam zadzwonić i dopytać o to co dalej. Polecam z czystym sumieniem!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-06 ID: 1640

Pani Mecenas prowadziła mój rozwód w sądzie w Krakowie. Profesjonalizm, rzetelne podejście i duża wiedza oraz umiejętność klarownego i precyzyjnego wytłumaczenia mi zawiłych kwestii prawnych. Dodatkowy plus to dyspozycyjność, która pozwoliła szybko i sprawnie załatwić sprawę.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-05-11 ID: 671

Pani Aleksandra to człowiek pełen życzliwości, empatii. Nie chcę się dzielić tutaj szczegółami sprawy przez wzgląd na wielkie przeżycia i trudne chwile - to bardzo osobiste dla mnie. Natomiast przez cały proces rozwodowy miałam poczucie, że moja sprawa jest ważna, czułam się dobrze "zaopiekowana". Dziękuję Pani Mecenas za pomoc w trudnej dla mnie sytuacji.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-02-12 ID: 411

Polecam Panią Adwokat bardzo gorąco, fantastyczna osoba. Od początku podeszła niezmiernie fachowo do sprawy, rzetelnie wszystko wyjaśniła i poprowadziła w tej trudnej sytuacji. Z pełnym zaangażowaniem i kompetentnie przygotowała wszelkie dokumenty. Nie było chwili kiedy nie czułbym wsparcia ze strony Pani Adwokat. Trudno mi jest wyobrazić sobie innego tak uprzejmego, profesjonalnego i pełnego empatii człowieka. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-02-05 ID: 401

Polecam każdemu do rozwodu, szybko sprawnie i skutecznie. Rozwiodłem się na pierwszej rozprawie, choć zapowiadało się na szarpanie z byłą żoną. Dzięki Pani Mecenas się udało.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-08-14 ID: 45

Polecam zdecydowanie: za skuteczność, profesjonalizm, kompetencje, uczciwe stawianie sprawy, konkurencyjne ceny, ale także za coś, co nie każdy profesjonalista posiada: empatię, otwartość, rozmowność, przyjazne i pozytywne nastawienie, a także skuteczne zagadywanie przed rozprawą, żeby rozładować trochę stres :-) Dziękuję za to, Pani Adwokat :-). Było to bardzo pomocne!

dodaj komentarz


5 z 5

2019-08-05 ID: 43

Wśród rozlicznych talentów jakie posiada Pani Adwokat Aleksandra Wojciechowska niezaprzeczalnym jest fakt, że zna się na swoim fachu. Dała się poznać jako osoba odważna, konsekwentna, szukająca dla swojego klienta najlepszego rozwiązania, ale też niezwykle opanowana, nie dająca się wyprowadzić z równowagi co przy ciągnących się czasem latami procesach sądowych nie jest łatwe zwłaszcza dla klienta. Za to Pani Adwokat swoim spokojem bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka nie rzadko zdenerwowanego i zestresowanego serdecznie polecam !!!

dodaj komentarz


5 z 5

2019-05-29 ID: 22

Pani Mecenas do rozwodu fachowiec pierwsza klasa. Jestem bardzo wdzięczna za skuteczne i szybkie poprowadzenie rozwodu.

dodaj komentarz


5 z 5

2019-01-23 ID: 12

Pani Mecenas prowadziła moją sprawę rozwodową. Pełen profesjonalizm, polecam.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 5243
Data dodania: 2019-01-23, dni: 1590