Radca Prawny Marzena Jadczyszyn

Radca Prawny Marzena Jadczyszyn

Zaleskiego 31/3, 31-525 Kraków

790-494-790

marzenajadczyszyn.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 9

Kancelaria Radcy Prawnego Marzena Jadczyszyn specjalizuje się w Prawie karnym / postępowanie przygotowawcze, sądowe, wykonawcze/, cywilnym /umowy, negocjacje, spadki/, rodzinnym /alimenty, władza rodzicielska, kontakty, rozwód/. Doświadczenie swoje zdobywała jako asystent sędziów w Krakowskim Sądzie Okręgowym oraz Sądzie Apelacyjnym w wydziałach karnych oraz cywilnych. Poza tym posiada aplikację notarialną.

Opinie

Opinii: 9

+ Dodaj opinię

5 z 5

11.02.2024

Pani Marzena jest bardzo sympatyczną ale przede wszystkim cierpliwą osobą za co jej bardzo dziękuję. Wszystko zawsze bardzo dokładnie potrafi wytłumaczyć. Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej dotyczącej praw autorskich oraz analizy umowy pod kątem muzycznym. Jest to osoba bardzo wszechstronna oraz dokładna. Pomimo że nie jest moim managerem potrafiła mnie bardzo dobrze pokierować w odpowiednim kierunku, sądzę że równie świetnie odnalazłaby się w tej roli. Serdecznie polecam usługi tej pani. I wierzę że z jej pomocą osiągnę jeszcze wiele sukcesów muzycznychl


5 z 5

17.10.2023

Profesjonalne podejście, duża wiedza i dobry kontakt oparty na zrozumieniu i cierpliwości. Pani Mecenas podeszła do sprawy z dużym zaangażowaniem i wnikliwością. Objaśniła zawiłości prawne i możliwości dalszego działania. Przygotowanie pisma przebiegło bardzo sprawnie, a na sali rozpraw obecność Pani Mecenas jest dużym wsparciem. Bardzo dobry radca prawny. Polecam Panią Mecenas.


5 z 5

13.04.2023

Bardzo miła i kompetentna Pani. Wybroniła mnie świetnie ze sprawy karnej. Bardzo polecam.


5 z 5

10.09.2022

Bardzo otwarte i kompetentne podejście do sprawy. Być może blahej dla radcy, a jakże istotnej dla szukającego pomocy prawnej. Sympatyczna rozmowa, propozycja rozwiązania i cenne wskazówki. Szczerze polecam.


5 z 5

31.08.2022

Do Pani Marzeny trafiliśmy z polecenia. Wcześniejsze wizyty u różnych radców i prawników kończyły się brakiem konkretnego planu na rozwiązanie naszej sprawy. Wszystkie ich opinie i rady były bardzo ogólnikowe. Natomiast już w trakcie pierwszej rozmowy z p. Marzeną, spotkałam się z profesjonalnym podejściem, doradztwem, zrozumieniem i pomysłem na prowadzenie naszej sprawy. W moim odczuciu, Pani Marzena jest osobą konkretną, a przede wszystkim lubiącą swój zawód. Ten fakt przekłada się na jej wyjątkowe podejście do klienta. Dzięki jej doświadczeniu i szeroko rozumianej opiece, byliśmy w stanie przeżyć traumatyczne spotkanie natarialne z deweloperem. Dziękujemy.


5 z 5

18.08.2022

Bardzo przemiła pani bardzo mi pomogła jak by nie ona to bym nic nie załatwiła bardzo polecam bardzo dobrze wygrywa sprawy.


5 z 5

28.04.2021

Jeśli w dalszym ciągu zastanawiasz się czy wybór Kancelarii Radcy Prawnego Marzeny Jadczyszyn jest prawidłowy to powiem tak: lepszego Radcy Prawnego nie znajdziesz w Krakowie! Sama zaufałam i proces zakończył się pozytywnie. Co wyróżnia Panią Marzenę na tle pozostałych Radców? Myślę, że ogromna wiedza i fachowe podejście do powierzonej sprawy, a także wsparcie i zrozumienie na każdym etapie współpracy.


5 z 5

09.09.2020

Pani radca prawny Marzena Jadczyszyn jest świetnym fachowcem, bardzo dobrze zna prawo gospodarcze oraz prawo budowlane - obsługuje moją firmę i jestem bardzo zadowolony. Przedtem korzystałem z ze znanych kancelarii i wiecznie były problemy z niedouczonymi aplikantami. Pani mecenas dziękuję że jest Pani z nami.


5 z 5

07.09.2020

Kancelaria Radca Prawny Marzenka Jadczyszyn należy do doskonałych fachowców, zna prawo gospodarcze jak mało kto nie ustępuje renomowanym kancelariom. Pani mecenas doskonale porusza się również w kwestiach notarialnych ponieważ ma ukończona aplikacje notarialna. Doskonale porusza się w części karnej, zarówno gospodarczej jak i klasycznej. Goraco polecam.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 3206