Radca Prawny Marzena Jadczyszyn

Radca Prawny Marzena Jadczyszyn

Mogilska 40/16, 31-546 Kraków

790-494-790

marzenajadczyszyn.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 6

Kancelaria Radcy Prawnego Marzena Jadczyszyn specjalizuje się w Prawie karnym, cywilnym, gospodarczym. Radca Prawny Marzena Jadczyszyn specjalizuje się w sprawach: karnych, karnych gospodarczych oraz gospodarczych. Doświadczenie swoje zdobywała jako asystent sędziów w Krakowskim Sądzie Okręgowym oraz Sądzie Apelacyjnym w wydziałach karnych oraz cywilnych. Poza tym posiada aplikację notarialną.

Opinie

Opinii: 6

+ Dodaj opinię

5 z 5

2022-09-10 ID: 3686

Bardzo otwarte i kompetentne podejście do sprawy. Być może blahej dla radcy, a jakże istotnej dla szukającego pomocy prawnej. Sympatyczna rozmowa, propozycja rozwiązania i cenne wskazówki. Szczerze polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-08-31 ID: 3654

Do Pani Marzeny trafiliśmy z polecenia. Wcześniejsze wizyty u różnych radców i prawników kończyły się brakiem konkretnego planu na rozwiązanie naszej sprawy. Wszystkie ich opinie i rady były bardzo ogólnikowe. Natomiast już w trakcie pierwszej rozmowy z p. Marzeną, spotkałam się z profesjonalnym podejściem, doradztwem, zrozumieniem i pomysłem na prowadzenie naszej sprawy. W moim odczuciu, Pani Marzena jest osobą konkretną, a przede wszystkim lubiącą swój zawód. Ten fakt przekłada się na jej wyjątkowe podejście do klienta. Dzięki jej doświadczeniu i szeroko rozumianej opiece, byliśmy w stanie przeżyć traumatyczne spotkanie natarialne z deweloperem. Dziękujemy.

dodaj komentarz


5 z 5

2022-08-18 ID: 3618

Bardzo przemiła pani bardzo mi pomogła jak by nie ona to bym nic nie załatwiła bardzo polecam bardzo dobrze wygrywa sprawy.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-28 ID: 1950

Jeśli w dalszym ciągu zastanawiasz się czy wybór Kancelarii Radcy Prawnego Marzeny Jadczyszyn jest prawidłowy to powiem tak: lepszego Radcy Prawnego nie znajdziesz w Krakowie! Sama zaufałam i proces zakończył się pozytywnie. Co wyróżnia Panią Marzenę na tle pozostałych Radców? Myślę, że ogromna wiedza i fachowe podejście do powierzonej sprawy, a także wsparcie i zrozumienie na każdym etapie współpracy.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-09-09 ID: 973

Pani radca prawny Marzena Jadczyszyn jest świetnym fachowcem, bardzo dobrze zna prawo gospodarcze oraz prawo budowlane - obsługuje moją firmę i jestem bardzo zadowolony. Przedtem korzystałem z ze znanych kancelarii i wiecznie były problemy z niedouczonymi aplikantami. Pani mecenas dziękuję że jest Pani z nami.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-09-07 ID: 965

Kancelaria Radca Prawny Marzenka Jadczyszyn należy do doskonałych fachowców, zna prawo gospodarcze jak mało kto nie ustępuje renomowanym kancelariom. Pani mecenas doskonale porusza się również w kwestiach notarialnych ponieważ ma ukończona aplikacje notarialna. Doskonale porusza się w części karnej, zarówno gospodarczej jak i klasycznej. Goraco polecam.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2010
Data dodania: 2020-02-21, dni: 1078