Adwokat Piotr Sokołowski

Adwokat Piotr Sokołowski

ul. Jesionowa 10/1, 30 – 221 Kraków

502-640-717

sokolowskipiotr.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 5

Adwokat Piotr Sokołowski - Kancelaria Adwokacka w Krakowie. Specjalizacja: Prawo Karne. Praktyka Kancelarii Adwokackiej adw. Piotra Sokołowskiego związana jest wyłącznie ze sprawami karnymi. Kancelaria zapewnia kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego.

Opinie

Opinii: 5

+ Dodaj opinię

5 z 5

2021-12-11 ID: 2763

Pan Mecenas Piotr Sokołowski to adwokat przedewszystkim o wysokiej kulturze osobistej, pełen empatii. komunikatywny, rzetelny, profesjonalny i kompetentny. Zawsze dyspozycyjny dla swojego klienta. Pan Mecenas jasno określa kwestie wynagrodzenia. Pan Mecenas Piotr Sokołowski podjął sie prowadzenia mojej sprawy mimo, iż nie była to sprawa poważna ale wiedział jak dla mnie ważna, jestem Panu Mecenasowi za to bardzo wdzięczna. Znalazł takie rozwiązanie sprawy, które w danej sytuacji było dla mnie korzystne. Mając takiego adwokata jako obrońcę czułam się spokojnie i bezpiecznie, byłam pod dobrą opieką profesjonalisty. Polecam Pana Mecenasa Piotra Sokołowskiego.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-11-08 ID: 2643

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jeżeli w Waszym życiu pojawiły się problemy i wydaje Wam się, że nie ma żadnych szans by z tego wyjść .. zadzwońcie do Pana Piotra zawsze oddany sprawie , zaangażowany na 1000 % , nie obiecuje gruszek na wierzbie lecz działa maksymalnie i skutecznie, profesjonalizm widać było na każdym kroku z Panem Piotrem albo też jego asystentką na sali rozpraw możecie czuć się spokojnie naprawdę wiem co Piszę bo miałem 3 sprawy, które ostatecznie Pan Piotr doprowadził do szczęśliwego zakończenia . Nawet gdy byłem chory nie mieliśmy ze sobą kontaktu on zajmował się moimi sprawami, nie siedział w domu i nie czekał na mój telefon tylko działał a gdy wyleczyłem zapalenie płuc spotkaliśmy się i wszystko było w porządku. Pana Piotra nawet losowe życiowe przypadki nie zniechęcają tylko motywują nadzwyczajny człowiek, dziękuje z tego miejsca jemu i jego asystentce a także i życzę wszystkiego dobrego i Pozdrawiam, Artur ze Śląsk.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-05-03 ID: 1970

Bardzo polecam mecenasa Piotra Sokołowskiego. Jest świetnym specjalistą z zakresu prawa karnego. Cechuje Go spokój, opanowanie oraz umie dostosować taktykę do rodzaju sprawy. Serdecznie polecam!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-03-10 ID: 1667

Adwokat Piotr Sokołowski reprezentuje nas w sprawie karnej. Z usługi jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm, rzeczowy, grzeczny, kompetentny. Ceny umiarkowane. Polecamy bez obaw. Przy okazji pozdrawiamy Pana i dziękujemy. Jolanta i Cezary Sobieraj

dodaj komentarz


5 z 5

2020-10-28 ID: 1083

Polecam z całego serca Mecenasa Piotra Sokołowskiego. Jest profesjonalny, empatyczny o kulturze na najwyższym poziomie. Skutecznie poprowadził moje trudne sprawy i sprawił, że odzyskuje wiarę w przyszłość.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1877
Data dodania: 2020-03-06, dni: 1063