Adwokat Piotr Sokołowski

Adwokat Piotr Sokołowski

ul. Jesionowa 10/1, 30 – 221 Kraków

502-640-717

sokolowskipiotr.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 15

Adwokat Piotr Sokołowski - Kancelaria Adwokacka w Krakowie. Specjalizacja: Prawo Karne. Praktyka Kancelarii Adwokackiej adw. Piotra Sokołowskiego związana jest wyłącznie ze sprawami karnymi. Kancelaria zapewnia kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego.

Opinie

Opinii: 15

+ Dodaj opinię

5 z 5

13.05.2024

Mecenas Piotr Sokołowski - pełny profesjonalizm, konkretny, uczciwy,wrażliwy i niewiarygodnie skuteczny prawnik. Duże wsparcie psychiczne z jego strony potrafi zdziałać cuda. Jestem bardzo zadowoloną klientką - polecam każdemu kto potrzebuje pomocy w zawiłych sprawach karnych.


5 z 5

18.02.2024

Z Panem Mecenasem Piotrem Sokołowskim współpracowałem przez pare miesięcy, sprawe udało się zamknać bardzo szybko, przez co bylem krótko w areszcie śledczym. Kontakt byl zadowalajacy, a Pan Piotr nie dawał złudnych nadzieji - był pragmatyczny. Finalnie wypracowaliśmy bardzo korzystny wyrok oraz koszta nie były wysokie. Jestem zadowolony ze współpracy oraz polecam wszystkim osobe Pana Mecenasa Piotra Sokołowskiego!


5 z 5

07.02.2024

Podpisuję się pod poniższymi opiniami. Pan Mecenas Piotr Sokołowski to adwokat bardzo profesjonalny i kompetentny. Zawsze stara się znaleźć czas dla swojego klienta. Może moja sprawa nie jest zbyt skomplikowana ale podczas przesłuchania czułam się spokojnie i wiedziałam, że jestem pod opieką odpowiedniej osoby. Polecam Pana Mecenasa.


5 z 5

01.01.2024

Pan Mecenas Piotr Sokołowski to adwokat o wysokiej kulturze osobistej, pełen empatii, komunikatywny, rzetelny, konkretny. Nigdy nie daje złudnych nadziei a ponadto zawsze jest dyspozycyjny dla swojego klienta. Bardzo polecam, gdybym miał w przyszłości potrzebę skorzystania z pomocy prawnej to wybrałbym na pewno Kancelarię P.Piotra. Bardzo dziękuję za pomoc


5 z 5

10.10.2023

Pełen profesjonalizm. Polecam!


5 z 5

08.10.2023

Pan Mecenas Piotr Sokołowski to adwokat przede wszystkim o wysokiej kulturze osobistej, pełen empatii, komunikatywny, rzetelny, profesjonalny i kompetentny. Jest świetnym specjalistą z zakresu prawa karnego. Znajduje takie rozwiązanie sprawy, które w danej sytuacji jest najbardziej korzystne dla swojego klienta. Zawsze dyspozycyjny dla swojego klienta. Pan Mecenas jasno określa kwestie wynagrodzenia. Pan Mecenas Piotr Sokołowski podjął sie prowadzenia mojej sprawy mimo, iż nie była to latwa sprawa. Polecam Pana Mecenasa Piotra Sokołowskiego oraz serdecznie dziękuję za pomoc. Pozdrawiam


5 z 5

06.10.2023

Pan Mecenas Piotr Sokołowski osoba godna zaufania pomogą mi już jakiś czas, nigdy się nie zawiodłem. A przedewszyskim mowi otwarcie i realnie jak wyglada dana sprawa. Polecam w stu procentach


5 z 5

22.09.2023

Wysoka kultura, profesionalizm, opieka i podejście do klienta, dyspozycyjność (praktycznie każdego dnia możliwy kontakt). Polecam, sprawa ciężka i grożąca wyrokiem! Poprzedni adwokat wykazał mało, znalazłam w internecie nazwisko Mecenasa Sokolowskiego (pierwszy jaki wyskoczył w serwerze). Profesionalizm i sprawa Wygrana! Polecam każdemu kto ma problem prawny. Bardzo Dziękuje Mecenasowi ponieważ mam nowe życie!


5 z 5

12.09.2023

Najlepszy adwokat w Małopolsce polecam z całego serca. Pomimo bardzo późnej pory nocnej od razu odzwonil i zajął się moja sprawa. Bardzo polecam


5 z 5

06.06.2023

Zdecydowanie polecam. Pan Mecenas z ogromnym doświadczeniem. Służy pomocą od samego początku po koniec o wszystkim informuje i dba o każdy szczegół. Bardzo profesjonalne podejście i wysoka kultura osobista.


5 z 5

11.12.2021

Pan Mecenas Piotr Sokołowski to adwokat przedewszystkim o wysokiej kulturze osobistej, pełen empatii. komunikatywny, rzetelny, profesjonalny i kompetentny. Zawsze dyspozycyjny dla swojego klienta. Pan Mecenas jasno określa kwestie wynagrodzenia. Pan Mecenas Piotr Sokołowski podjął sie prowadzenia mojej sprawy mimo, iż nie była to sprawa poważna ale wiedział jak dla mnie ważna, jestem Panu Mecenasowi za to bardzo wdzięczna. Znalazł takie rozwiązanie sprawy, które w danej sytuacji było dla mnie korzystne. Mając takiego adwokata jako obrońcę czułam się spokojnie i bezpiecznie, byłam pod dobrą opieką profesjonalisty. Polecam Pana Mecenasa Piotra Sokołowskiego.


5 z 5

08.11.2021

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jeżeli w Waszym życiu pojawiły się problemy i wydaje Wam się, że nie ma żadnych szans by z tego wyjść .. zadzwońcie do Pana Piotra zawsze oddany sprawie , zaangażowany na 1000 % , nie obiecuje gruszek na wierzbie lecz działa maksymalnie i skutecznie, profesjonalizm widać było na każdym kroku z Panem Piotrem albo też jego asystentką na sali rozpraw możecie czuć się spokojnie naprawdę wiem co Piszę bo miałem 3 sprawy, które ostatecznie Pan Piotr doprowadził do szczęśliwego zakończenia . Nawet gdy byłem chory nie mieliśmy ze sobą kontaktu on zajmował się moimi sprawami, nie siedział w domu i nie czekał na mój telefon tylko działał a gdy wyleczyłem zapalenie płuc spotkaliśmy się i wszystko było w porządku. Pana Piotra nawet losowe życiowe przypadki nie zniechęcają tylko motywują nadzwyczajny człowiek, dziękuje z tego miejsca jemu i jego asystentce a także i życzę wszystkiego dobrego i Pozdrawiam, Artur ze Śląsk.


5 z 5

03.05.2021

Bardzo polecam mecenasa Piotra Sokołowskiego. Jest świetnym specjalistą z zakresu prawa karnego. Cechuje Go spokój, opanowanie oraz umie dostosować taktykę do rodzaju sprawy. Serdecznie polecam!


5 z 5

10.03.2021

Adwokat Piotr Sokołowski reprezentuje nas w sprawie karnej. Z usługi jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm, rzeczowy, grzeczny, kompetentny. Ceny umiarkowane. Polecamy bez obaw. Przy okazji pozdrawiamy Pana i dziękujemy. Jolanta i Cezary Sobieraj


5 z 5

28.10.2020

Polecam z całego serca Mecenasa Piotra Sokołowskiego. Jest profesjonalny, empatyczny o kulturze na najwyższym poziomie. Skutecznie poprowadził moje trudne sprawy i sprawił, że odzyskuje wiarę w przyszłość.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 3513