Adwokat dr Anna Pacholska

Adwokat dr Anna Pacholska

ul. Kraszewskiego 8, 30-110 Kraków

512 350 504

pacholska.eu

Ocena: 5 z 5. Opinii: 3

Adwokat dr Anna Pacholska świadczy profesjonalne usługi prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Adwokat udziela porad, konstruuje pisma, opinie i ekspertyzy prawne, reprezentuje Klienta przed sądami i innymi instytucjami, prowadzi negocjacje w imieniu Klienta. Zapraszamy do Kancelarii w Krakowie przy ulicy Kraszewskiego 8.

Opinie

Opinii: 3

+ Dodaj opinię

5 z 5

04.04.2023

Cokolwiek bym nie napisał i czegokolwiek nie powiedział to i tak nie będzie odzwierciedleniem tego jak bardzo jestem pod wrażeniem sposobu w jaki p. mecenas doprowadziła do pomyślnego zakończenia trwającego 8 lat bardzo trudnego i wielowątkowego procesu o zasiedzenie w sądzie I i II instancji. W naprawdę trudnych i przełomowych momentach rozprawy czułem wsparcie p. mecenas. Nie mogłem się oprzeć wrażeniu że moja sprawa jest najważniejsza i p. mecenas zrobi wszystko bez względu na okoliczności by sprawa zakończyła się oczekiwanym finałem. A przecież p. mecenas równolegle przygotowywała się do reprezentowania innych klientów w niemniej trudnych lub trudniejszych wyzwaniach. Tak naprawdę, bez przesady to czułem się wybrańcem losu mając pełnomocnika w osobie p. mecenas Anny Pacholskiej. Moją opinię piszę przeświadczony że wyrażam w ten sposób nie tylko własne stanowisko. Zbyt ubogi zasób słów i przeciętny iloraz inteligencji nie pozwalają mi wygłosić laudacji na jaką, moim skromnym zdaniem, swoją tytaniczną pracą adwokata - pełnomocnika reprezentującego tylu klientów mających różne oczekiwania zapracowała p. mecenas Anna Pacholska. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.


5 z 5

21.07.2021

Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Profesjonalizm w każdym tego słowa znaczeniu. Mieć takiego adwokata, to ogromne szczęście. Zawsze dostępna, pomocna, pełne świetnych pomysłów i rozwiązań adekwatnych do prowadzonej sprawy. Każdy komu uda się trafić pod skrzydła Pani Mecenas może czuć się bezpiecznie . Polecam z całego serca i bardzo dziękuję za okazaną pomoc od początku do końca. Anna


5 z 5

04.11.2020

Znakomita jakość, ogromna wiedza, cierpliwość i duża ilość poświęconego czasu. Na pewno warto, jeżeli komuś zależy, żeby było dobrze, a nie tanio. Byłem u dwóch tańszych prawników, ale nie mieli dla mnie czasu, a do sądu chodził ktoś inny, a nie oni. Tu jakość warta swojej ceny.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2342