Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Kwiecień

Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Kwiecień

ul. Cystersów 7B, 31-553 Kraków

789 235 660

edytakwiecien.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 8

Adwokat z pasji i charakteru. Zamiłowanie do rozwodów i prawa rodzinnego. Nieustępliwość i zawziętość w walce o interes Klienta. Pasja prawnicza, gwarantująca cierpliwość i poświęcenie w każdej przyjętej do prowadzenia sprawie.

Opinie

Opinii: 8

+ Dodaj opinię

5 z 5

04.06.2024

Pani Edyta jest NAJLEPSZYM adwokatem. Podjęła się mojej bardzo trudnej sprawy z ciężkim przeciwnikiem i poprowadziła mój rozwód perfekcyjnie. Bardzo trafne działanie, na sali rozpraw była nie do pokonania. Jestem bardzo wdzięczna za zaangażowanie, walkę i cierpliwość do spanikowanej klientki :) oraz za to, co pani dla mnie zrobiła. Szczerze polecam.


5 z 5

31.01.2024

Mecenas Edyta Kwiecień prowadziła mi sprawę o podział majątku i mogę ją każdemu polecić. Nie tylko widać było na każdym kroku wiedzę i pomysły na sprawę, ale też zaangażowanie, znajomość najmniejszych detali i skrupulatność. Na sali rozpraw bardzo waleczna i błyskotliwa. Jestem wdzięczny za postawę i sposób podejścia do mnie oraz wynik sprawy i wygranie. Polecam każdemu.


5 z 5

06.11.2023

Adwokat Edyta Kwiecień to nie tylko rewelacyjny prawnik ale i świetny człowiek. Działania błyskawiczne, wszystkie informacje przekazywane w jasny i zrozumiały sposób, konkretne i rzeczowe wskazówki. Bardzo duża cierpliwość i wyrozumiałość dla klienta. Podczas rozwodu otrzymałam nie tylko pomoc ale i wiele empatii. Sprawa zakończona lepiej niż się spodziewałam. Jestem bardzo wdzięczna za skuteczne przeprowadzenie mojego rozwodu i podziału majątku. Szczerze polecam wszystkim.


5 z 5

14.03.2023

Nieugięta i bardzo stanowcza adwokat. Wygrała moją sprawę o rozwód i opiekę nad córką chociaż moja sytuacja była beznadziejna. Polecam wszystkim.


5 z 5

14.01.2023

Adwokat z powołania i ogromną wiedzą. Pani Edyta przeprowadziła mój rozwód i przez całe postępowanie czułam zaangażowanie i bardzo dużo zrozumienia. Konkretne fachowe podejście, na każde pytanie dostałam zawsze odpowiedź. Sprawa zakończona sukcesem.


5 z 5

03.01.2023

Polecam Panią adwokat. Współpraca na najwyższym poziomie w bardzo sprzyjających warunkach i atmosferze. Sprawa przeprowadzona perfekcyjnie i z przytupem.


5 z 5

02.01.2023

Bardzo skuteczna Adwokat, przygotowana do sprawy w każdym szczególe. Współpraca rewelacyjna, zaangażowanie i kontaktywność na najwyższym poziomie.


5 z 5

01.10.2021

Ogromny profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność. Świetny kontakt.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1851