Adwokat Żaneta Kulczyńska

Adwokat Żaneta Kulczyńska

ul. Ciepła 11 b, 59-220 Legnica

+48 601 228 960

holdingprawny.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 9

Najlepsi 2021

Nasza Kancelaria Adwokacka zajmuje się m. in. sprawami cywilnymi, karnymi, rodzinnymi. Codziennie, w obronie naszych klientów, stajemy przed sądami w całej Polsce i reprezentujemy ich najlepsze interesy. Szczególnie dużo spraw prowadzimy w Legnicy - o rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, podział majątku, zapłatę. Występujemy przeciwko ubezpieczycielom. Bronimy w procesach karnych - zarówno co do przestępstw pospolitych, jak i w skomplikowanych postępowaniach wieloosobowych.

Opinie

Opinii: 9

+ Dodaj opinię

5 z 5

11.03.2022

Pani Mec. Żaneta Kulczyńska jest bardzo dobrze i wszechstronnie przygotowanym adwokatem w sprawach rodzinnych, a jej pracę mogłem obserwować przez ponad 3-miesięczną walkę o powrót uprowadzonego dziecka - ofiary porwania rodzicielskiego do swojej matki. Dodatkowy fakt to, że dziecko uprowadzono z zagranicy więc Pani Mecenas nie tylko pokazała wspaniałe przygotowanie prawnicze ale także wiedzę i umiejętność posługiwania się prawem UE w trybie konwencji haskiej. Oprócz wiedzy w stosowaniu prawa wykazała się duży zaangażowaniem i mobilnością bo czynności miały miejsce w kilku miastach. Najważniejszym jednak czynnikiem mojej opinii jest to, że działania zakończyły się sukcesem dziecko po ponad 3 miesiącach przekazano matce. Pani Mecenas dziękuję.


5 z 5

05.08.2021

Dzień dobry. Jestem zadowolona ze współpracy z mec. Żanetą Kulczyńską, mogę śmiało polecić panią Adwokat. Moja sprawa polegała na napisaniu Zażalenia na opieszałość urzędu - pismo zostało napisane i złożone u odpowiedniego organu terminowo, kontakt bezproblemowy - i mailowy i telefoniczny, sprawa została załatwiona pomyślnie, tzn. uzyskałam oczekiwaną decyzję. Szybkie i profesjonalne załatwienie sprawy. Pozdrawiam


5 z 5

29.06.2021

Witam wszystkich którzy będą czytać moj komentarz nie będę się rozpisywal co i jak ale powiem tylko tyle ze jeżeli zależy wam na "Fachowcu w swojej dziedzinie" to z czystym sumieniem i pelna odpowiedzialnością polecam Pania adwokat.


5 z 5

18.06.2021

Pani adwokat Żaneta Kulczyńska prowadziła moją sprawę rozwodową z wielkim sukcesem. Cenię p. Mecenas za dużą wiedzę, profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie w moją sprawę. Pani Żaneta Kulczyńska jest wspaniałą pomocną osobą, z dużą empatią i szacunkiem dla klienta. Swoim spokojem i optymizmem oraz posiadaną wiedzą psychologiczną spowodowała, że łatwiej przechodziłam ten trudny okres w życiu, za co jestem bardzo wdzięczna p. Mecenas. Polecam kancelarię pani Adwokat Żanety Kulczyńskiej.


5 z 5

06.06.2021

Ze wszystkich spotkanych podczas procesu ludzi, nikomu tak, jak Pani nie chciało się aż tak dużo czasu i chęci poświęcić obcej sprawie i obcej osobie. Nie chcę sie powtarzać, bo Pani to wie :-) jest Pani bardzo ambitna, zdolna i chętna do pomagania ludziom. Pani się po prostu chce pomagać.


5 z 5

04.06.2021

Sumienna i pracowita. Prowadziła moją sprawę jeszcze jako aplikantka. Dociekliwa i niepopuszczająca przeciwnikowi. Po niekorzystnym pierwszym wyroku przeciwko naciągaczom z AEGON i TAX CARE doprowadziła do wygranej w Sądzie Okręgowym. I zwrotowi 100% wpłaconej kwoty wraz z kosztami. Trzeba było dużo wiedzy i znajomości prawa by doprowadzić sprawę do końca. Rok temu ponownie zwróciłem się o pomoc prawną w prywatnej sprawie i tutaj również wykazała się dobrym prawnikiem i psychologiem i wyciągnęła mnie z kłopotów. Godna polecenia i zaufania.


5 z 5

04.06.2021

Współpraca z Panią Żanetą jest doskonała, fachowa pomoc, polecam jak najbardziej :)


5 z 5

03.06.2021

Korzystałem z usług niejednokrotnie. Zdecydowanie polecam dla innych osób. Jest to adwokat który w pełni angażuje się w przekazaną sprawę i zawsze działa na korzyść swojego klienta. Dzięki profesjonalizmowi wszystkie sprawy wygrane.


5 z 5

02.06.2021

Pani Żaneta Kurczyńska jest bardzo dobrym, rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem. Jej zaangażowanie, posiadane doświadczenie oraz empatia pomogły mi skutecznie przejść przez bardzo stresujące i nieprzyjemne rozprawy związane z konwencja haską. Dzięki rzetelnemu przygotowaniu oraz zaangażowaniu Pani Adwokat moja sprawa , mimo ze była trudna zakończyła się pomyślnie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu. Bqrdzo dziekuje I szczerze polecam Panią Adwokat.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1871