TOP 1
Adwokat Żaneta Kulczyńska

Adwokat Żaneta Kulczyńska

ul. Ciepła 11 b, 59-220 Legnica

71 305 06 06, 609 833 333

holdingprawny.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 5

Nasza Kancelaria Adwokacka zajmuje się m. in. sprawami cywilnymi, karnymi, rodzinnymi. Codziennie, w obronie naszych klientów, stajemy przed sądami w całej Polsce i reprezentujemy ich najlepsze interesy. Szczególnie dużo spraw prowadzimy w Legnicy - o rozwód, alimenty, kontakty z dzieckiem, podział majątku, zapłatę. Występujemy przeciwko ubezpieczycielom. Bronimy w procesach karnych - zarówno co do przestępstw pospolitych, jak i w skomplikowanych postępowaniach wieloosobowych.

W naszej pracy zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta. Posiadamy duży zespół prawników, co umożliwia nam świadczenie wszechstronnej pomocy prawnej, również w sprawach, które wykraczają poza usługi standardowe. 

Jesteśmy zdeterminowani, nieustępliwi, walczymy na sali o każdą najdrobnieszą sprawę. Doradzamy rozwiązania optymalne i możliwe do wdrożenia. 

Działamy głównie na obszarze wojewóztwa dolnośląskiego (okręg Wrocław, Legnica, Świdnica, Jelenia Góra), ale jeśli życzy sobie tego klient lub wymaga tego sprawa, jesteśmy w stanie dojechać w każdy zakątek naszego kraju.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na nasze strony internetowe: www.holdingprawny.pl oraz www.kulczynska.eu 


Opinie

Opinii: 5

+ Dodaj opinię

5 z 5

2021-06-06 ID: 2090

Ze wszystkich spotkanych podczas procesu ludzi, nikomu tak, jak Pani nie chciało się aż tak dużo czasu i chęci poświęcić obcej sprawie i obcej osobie. Nie chcę sie powtarzać, bo Pani to wie :-) jest Pani bardzo ambitna, zdolna i chętna do pomagania ludziom. Pani się po prostu chce pomagać.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-06-04 ID: 2084

Sumienna i pracowita. Prowadziła moją sprawę jeszcze jako aplikantka. Dociekliwa i niepopuszczająca przeciwnikowi. Po niekorzystnym pierwszym wyroku przeciwko naciągaczom z AEGON i TAX CARE doprowadziła do wygranej w Sądzie Okręgowym. I zwrotowi 100% wpłaconej kwoty wraz z kosztami. Trzeba było dużo wiedzy i znajomości prawa by doprowadzić sprawę do końca. Rok temu ponownie zwróciłem się o pomoc prawną w prywatnej sprawie i tutaj również wykazała się dobrym prawnikiem i psychologiem i wyciągnęła mnie z kłopotów. Godna polecenia i zaufania.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-06-04 ID: 2083

Współpraca z Panią Żanetą jest doskonała, fachowa pomoc, polecam jak najbardziej :)

dodaj komentarz


5 z 5

2021-06-03 ID: 2077

Korzystałem z usług niejednokrotnie. Zdecydowanie polecam dla innych osób. Jest to adwokat który w pełni angażuje się w przekazaną sprawę i zawsze działa na korzyść swojego klienta. Dzięki profesjonalizmowi wszystkie sprawy wygrane.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-06-02 ID: 2075

Pani Żaneta Kurczyńska jest bardzo dobrym, rzeczowym adwokatem i godnym polecenia fachowcem. Jej zaangażowanie, posiadane doświadczenie oraz empatia pomogły mi skutecznie przejść przez bardzo stresujące i nieprzyjemne rozprawy związane z konwencja haską. Dzięki rzetelnemu przygotowaniu oraz zaangażowaniu Pani Adwokat moja sprawa , mimo ze była trudna zakończyła się pomyślnie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, elastyczność, opieka i zainteresowanie w trakcie całego procesu. Bqrdzo dziekuje I szczerze polecam Panią Adwokat.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 109
Data dodania: 2021-05-26, dni: 25