Kancelaria Radcy Prawnego Michał Zarębski

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Zarębski

ul. B.Bilsego 7/20, 59-220 Legnica

609-620-146

zarebski-kancelaria.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 3

Radca prawny Michał Zarębski - świadczę usługi prawne w tym reprezentacja przed sądami. Pomagam w sprawach rodzinnych: rozwód z orzeczeniem o winie, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem, separacja, alimenty. Wyróżnia mnie indywidualne podejście do klienta, zaangażowanie oraz duże praktyczne doświadczenie w prowadzeniu spraw. Prowadzę również sprawy z zakresu prawa gospodarczego dla przedsiębiorców (umowy, zakładanie, funkcjonowanie i restrukturyzacja spółek, dochodzenie roszczeń, RODO), upadłość w tym upadłość konsumencka.


Opinie

Opinii: 3

+ Dodaj opinię

5 z 5

02.01.2024

Przed wyborem radcy prawnego, który poprowadzi moją sprawę, spotkałam się z trzema radcami, w tym z jedną kobietą. Każde spotkanie oczywiście płatne. Jeden radca określił wysokie wynagrodzenia. Poza tym nie wywarł pozytywnego wrażenia. Trochę arogant. Pani z kolei była poprostu mało uprzejma i nie wzbudzała mojego zaufania. Mecenas Zarębski okazał się osobą godną zaufania. Cierpliwą i empatyczną co w sprawach sądowych jest ważne. Gdy potrzebowałam informacji zawsze dostępny. A przede wszystkim dobrze przygotowany do rozprawy sądowej. Znający zagadnienie, którego się podjął. Z pozytywnym skutkiem finalnym. Za co bardzo dziękuję!


5 z 5

27.12.2023

Polecam Pana Radcę Prawnego Michała Zarębskiego z czystym sumieniem. Bardzo zaangażowany, zawsze przygotowany, kompetentny i solidny, a co najważniejsze skuteczny. Pełny profesjonalizm. Szczerze polecam!


5 z 5

15.04.2023

Polecam tę Kancelarię. Rzetelna i bardzo profesjonalna obsługa. Sprawę miałem gospodarczą i pomimo wielu wybiegów i uników Dłużnika był sukces, odzyskałem zaległe środki.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1039