Kancelaria Adwokacka Sonia Konieczniak

Kancelaria Adwokacka Sonia Konieczniak

ul. Pocztowa 7 lok. 38, 59-220 Legnica

790 321 442

kancelaria-konieczniak.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 17

Jaki adwokat prowadzę Kancelarię Adwokacką w Legnicy oraz we Wrocławiu. Świadczę pomoc prawną reprezentując klientów przed sądami, organami ścigania, prokuraturami, urzędami. Zdobyte doświadczenie skutkuje możliwością doboru strategii i argumentacji prawnej z uwzględnieniem interesu każdego Klienta.

Opinie

Opinii: 17

+ Dodaj opinię

5 z 5

06.04.2024

Serdeczne podziękowania dla Pani Mecenas za poprowadzenie trudnej sprawy dotyczącej przemocy o którą niesłusznie zostałem oskarżony i doprowadzenie do uniewinnienia mnie. Pelen profesjonalizm, rzetelność i wszystko co najlepsze. Poza tym wspanialy i cudowny Człowiek o wielkim sercu.


5 z 5

11.03.2024

Bardzo rzetelne podejście do powierzonej sprawy, polecam.


5 z 5

22.12.2023

Bardzo dobry kontakt i sprawnie załatwiona sprawa odszkodowawcza. Polecam.


5 z 5

21.12.2023

Polecam Panią Mecenas Sonię Konieczniak. Profesjonalna współpraca i duże zaangażowanie w sprawę.


5 z 5

04.12.2023

Bardzo dobry kontakt i komunikacja. Pełna kontrola nad sprawą na każdym etapie działania. Profesjonalnie, rzetelnie, skutecznie. Z wyrazami wdzięczności! Polecam!


5 z 5

04.12.2023

Polecam panią adwokat, super współpraca, duże zaangażowanie w swoją pracę.


5 z 5

12.11.2023

Chciałabym złożyć najserdeczniejsze podziękowania za Pani nieocenioną pomoc i zaangażowanie w wygranie sprawy sądowej przeciwko przewoźnikowi lotniczemu w związku z zagubieniem mojego bagażu w trakcie podróży. Przez wiele godzin spędzonych na przygotowywaniu mojej sprawy, doskonałą znajomość prawa oraz Pani nieustępliwość, udało się nam osiągnąć sukces. Uzyskanie sprawiedliwości, jakie udało nam się osiągnąć dzięki Pani determinacji, jest dla mnie niezwykle ważne i nie mogłabym być bardziej zadowolona z rezultatu. Pani wiedza i doświadczenie w obszarze prawa lotniczego są bezcenne. Bez Pani zaangażowania, umiejętności i ogromnego poświęcenia, nie miałabym szansy na wygraną w tej sprawie. Dlatego serdecznie dziękuję za Pani nieocenioną pomoc w osiągnięciu tego sukcesu. Wyjątkowe podejście do klienta, troska o moje dobro, a także docenianie każdej kwestii związanej z moją sprawą, sprawiły, że czułam się jak priorytet. Zawsze była Pani dla mnie dostępna i gotowa odpowiedzieć na moje pytania i wątpliwości. Zawsze informowała mnie Pani o etapie mojej sprawy, informowała o różnych opcjach , za co jestem bardzo wdzięczna. Chcę wyrazić moją wdzięczność za Pani profesjonalizm, skrupulatność i pracę włożoną w moją sprawę. Polecam Panią Adwokat Sonię Konieczniak, każdemu kto szuka kompetentnego i zaangażowanego prawnika. Z wyrazami szacunku, Agnieszka L.


5 z 5

11.11.2023

Polecam Panią Mecenas. Z Jej pomocą udało mi się rozwiązać wieloletni problem dotyczący zasiedzenia nieruchomości.


5 z 5

24.07.2023

Dzięki wspaniałej pracy i zaangażowaniu Pani mecenas wygraliśmy bardzo trudną sprawę, w której policja uznała mnie winnym spowodowania wypadku samochodowego. Odwołałem się i powołano biegłego sądowego, który również stwierdził moją winę. W tym miejscu wkroczyła Pani mecenas i po długiej walce ogłoszono wyrok na moją korzyść i został on podtrzymany prawomocnie po apelacji. Szczerze polecam.


5 z 5

27.06.2023

Świetny prawnik, rzetelne i rzeczowe podejście do sprawy. Bardzo dobry kontakt. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie sprawy.... polecam z całego serca.


5 z 5

19.06.2023

Pani Mecenas pomogła mi w sprawie z biurem nieruchomości, które żądało ode mnie prowizji od "wykonanych" według nich czynności, podpisałem z nimi umowę, przez swoją głupotę, bo nie sprawdziłem co mi dali do podpisu tylko zapewnili, że to formalność dotycząca rodo itp, nie chcieli odstąpić od tej umowy i wstąpili ze mną na drogę sądową, z Panią Mecenas zakładaliśmy każdy scenariusz jednak miałem wrażenie od samego początku, że wygramy tą sprawę. Pani Konieczniak mnie wybroniła tak, że nie musiałem oddawać im ani złotówki mimo tego iż i tak uważam, że im się nic nie należało. Uważam, że Pani Mecenas jest bardzo dobrym prawnikiem i konkretnym, który nie owija w bawełnę i mówi jak jest ale też przede wszystkim fajnym człowiekiem, zawsze zaanagażowana w 100% i odpowiadająca na każde pytanie klienta, Pani Mecenas jestem ogromnie wdzięczny za wszystko, jeśli Pani to przeczyta to z całego serca dziękuję jeszcze raz !


5 z 5

25.04.2023

Jasne i klarowne zasady współpracy. Bardzo rzetelna i uczciwa Pani adwokat. Potrafi w prosty sposób wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Polecam!


5 z 5

11.04.2023

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Sonię, profesjonalne i uczciwe podejście do klienta oraz dobry kontakt. Jestem bardzo usatysfakcjonowany i zadowolony ze współpracy.


5 z 5

04.04.2023

Pani Sonia Konieczniak jest osobą godną polecenia każdemu, komu zależy na fachowej i rzetelnej pomocy w sprawach, które przez innych wydawały się nie do wygrania. Profesjonalne podejście, wysoka kultura osobista, sumienność. Pani Sonia jest osobą niezwykle uprzejmą i wyrozumiałą i a przede wszytkim dysponujaca ogromna wiedza nie tylko ta zdobyta na studiach, ale rowniez ta "zyciowa". Wszystkie sprawy, byly i są prowadzone bezbłędnie. A co najważniejsze Pani Adwokat daje poczucie bezpieczeństwa, co dla mnie, jest bardzo cenne, gdyż mieszkam po za granicami Polski. Serdecznie dziękuję i szczerze polecam!


5 z 5

03.03.2023

Dowiedziałam się o P.Konieczniak z polecenia. Poprosiłam o prowadzenie mojej sprawy o zwrot kosztów w ramach rekompensaty za spóźniony lot. Zostałam poinformowana kiedy można ubiegać się o zwrot i gdy okazało się że spełniam warunki przedstawiła mi swój plan działania. Podczas procesu byłam na bieżąco informowana o postępowaniu i nie było problemu ze skontaktowaniem się z Panią Adwokat. Zaproponowano mi ugodę, na którą chciałam się nawet zgodzić, ale P.Konieczniak zaproponowała dalsze postepowanie… No i faktycznie ostatecznie wygrałam sprawę a wynik pozytywnie mnie zaskoczył. Polecam.


5 z 5

02.03.2023

Pani mecenas bardzo kontaktowa, życzliwa i zaangażowana w moją sprawę. Z pomocą Pani Soni sprawa rozwodowa z orzeczeniem o winie przebiegła bezproblemowo.


5 z 5

02.03.2023

Sprawdzona pomoc w sporach związanych z usługami turystycznymi- np. Częściowy zwrot kosztów noclegu za niewłaściwe warunki w hotelu, opóźnione loty lub odzyskanie pieniędzy za anulowanie rezerwacji w związku z COVID-1 . Kancelaria pomogła mi już w dwukrotnie, polecam serdecznie.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1027