Kancelaria adwokacka Jaśkiewicz & Papierska

Kancelaria adwokacka Jaśkiewicz & Papierska

ul. Wyspiańskiego 11/3, 60-749 Poznań

+48 509 582 789

jp-adwokaci.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 3

Kancelaria Adwokacka Jaśkiewicz Papierska świadczy kompleksowe usługi prawne w Poznaniu. Gwarantujemy profesjonalne a zarazem nieszablonowe prowadzenie sprawy, dzięki czemu cieszymy się ponadprzeciętną skutecznością. Wiedza, doświadczenie i umiejętności umożliwiają nam udzielanie pomocy w zakresie rozmaitych gałęzi prawa, m.in. prawa cywilnego, prawa pracy, prawa rodzinnego i spadkowego oraz prawa międzynarodowego. Usługi świadczymy również w językach obcych - angielskim, włoskim i niemieckim.

Opinie

Opinii: 3

+ Dodaj opinię

5 z 5

18.07.2022

Z usług kancelarii Jaśkiewicz, Papierska Kancelaria Adwokacka s.c. ul. Wyspiańskiego 11/3, 60-749 Poznań nasza firma korzystała po raz pierwszy. Mieliśmy okazję korzystać z usług wskazanej kancelarii w ramach prowadzenia sprawy dosyć skomplikowanej, związanej z obsługą roszczeń w zakresie szkody komunikacyjnej z OC na pojeździe - powstałej za granicą i likwidowanej przez zagranicznego ubezpieczyciela odpowiedzialnego za wypłatę odszkodowania. Pod tym kątem możemy ich ofertę zdecydowanie polecić. Świetni specjaliści z doskonałą znajomością tematyki. Jeśli chodzi o obsługę likwidacji szkody to byli bardzo efektywni. Profesjonalizm Pani Mecenas Małgorzaty Jaśkiewicz-Reichard docelowo pozwolił nam osiągnąć sukces – sprawa została i obsłużona rzetelnie, szybko, a przede wszystkim skutecznie. Kancelaria Adwokacka Jaśkiewicz, Papierska Kancelaria Adwokacka s.c. jest godna polecenia, mają podejście do klienta. Skutecznie rozwiązali naszą sprawę w całkiem krótkim czasie. Realizacja zlecenia przebiegła w sposób sprawny, rzetelny i terminowy. Profesjonalizm oraz determinacja Pani Mecenas Małgorzaty Jaśkiewicz-Reichard doprowadziły do wypłaty należnego nam odszkodowania. Szczerze polecamy!


5 z 5

07.12.2020

Bardzo dobrze mnie się współpracowało z Panią Małgorzatą Jaśkiewicz. Jest godna polecenia, zna się na swojej pracy i udziela pomocy do końca sprawy.


5 z 5

23.10.2020

Jestem bardzo zadowolony z prowadzenia mojej sprawy przez Panią Małgorzatę Jaśkiewicz. Załatwiła wszystkie formalności z moją sprawą z kredytem frankowym. Jest bardzo sumienna, dokładna i ma ogromną wiedzę prawniczą. Naprawdę warto się do niej zgłosić.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2032