Adwokat Monika Małkowska

Adwokat Monika Małkowska

ul. Piotra Wawrzyniaka 31/7, 60-503 Poznań (Jeżyce)

697 637 507

mm-adwokat.pl

Ocena: 3.7 z 5. Opinii: 3

Kancelaria Adwokacka mec. Moniki Małkowskiej świadczy profesjonalną pomoc prawną osobom fizycznym w następujących dziedzinach: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo karne i prawo wykroczeń, postępowanie egzekucyjne. Kancelaria także zapewnia kompleksową obsługę prawną podmiotom gospodarczym.

Opinie

Opinii: 3

+ Dodaj opinię

1 z 5

2020-10-06 ID: 1037

Niestety powierzyliśmy drugą sprawę Pani Monice i musimy z przykrością stwierdzić że tak jak z pierwszej (opinia jest na tej stronie) byliśmy bardzo zadowoleni ale sprawa dotyczyła sądu poza Poznaniem tak w drugiej, która będzie rozpatrywana w Poznaniu wyraźnie widać, że Pani Monika chciała zadziałać na naszą szkodę - przeinaczając stan faktyczny, żeby wspierać krzywdzącą argumentację Sądu. Niestety z naszego doświadczenia wynika, że nie należy powierzać spraw Poznańskich adwokatom Poznańskim. Pismo nie zawierało ani jednego cytatu z kodeksu do jakich naruszeń posunął się Sąd. Zupełnie odmiennie zachował się za to Adwokat z poza Poznania. No i oczywiście nie ma co liczyć na zwrot kosztów nawet częściowych - mimo, iż Pani Monika przyznała, że stan faktyczny jest błędnie przez nią opisany.

dodaj komentarz


5 z 5

2020-10-03 ID: 1026

Gorąco polecamy Panią Monikę Małkowską. Byliśmy w trudnej sytuacji, sprawa niełatwa, termin na już. Pani Monika napisała pismo procesowe w kilka kwadransów. Zawarła w nim wszystko o czym myślałam bez zbędnego tłumaczenia. Pismo bardzo rzeczowe, profesjonalne, podparte konkretami. Rzadko się zdarza taki talent i jednocześnie taka obszerna wiedza, wnikliwość. Bardzo dziękujemy. Katarzyna i Rafał

dodaj komentarz


5 z 5

2019-06-03 ID: 24

Gorąco polecamy kontakt i skorzystanie z profesjonalnej pomocy Pani Mecenas Moniki Małkowskiej. Uważnie wysłuchuje, okazuje duże zrozumienie, a co najważniejsze - fachowo doradza oraz kieruje na właściwe tory. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu Pani Mecenas możemy cieszyć się z dwóch wygranych spraw. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, profesjonalnie przygotowywane pisma, terminowość, rzetelność i uczciwość w podejściu, reprezentowanie nas na rozprawach oraz wsparcie na każdym etapie prowadzonych spraw. Pani Monika to Adwokat z powołania i właściwa osoba na właściwym stanowisku. Gorąco polecamy!!! K&G :)

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 748
Data dodania: 2018-04-11, dni: 926