Adwokat Monika Małkowska

Adwokat Monika Małkowska

ul. Piotra Wawrzyniaka 31/7, 60-503 Poznań (Jeżyce)

697 637 507

mm-adwokat.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 2

Kancelaria Adwokacka mec. Moniki Małkowskiej świadczy profesjonalną pomoc prawną osobom fizycznym w następujących dziedzinach: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo karne i prawo wykroczeń, postępowanie egzekucyjne. Kancelaria także zapewnia kompleksową obsługę prawną podmiotom gospodarczym.

Opinie

Opinii: 2

+ Dodaj opinię

5 z 5

2020-10-03 ID: 1026

Gorąco polecamy Panią Monikę Małkowską. Byliśmy w trudnej sytuacji, sprawa niełatwa, termin na już. Pani Monika napisała pismo procesowe w kilka kwadransów. Zawarła w nim wszystko o czym myślałam bez zbędnego tłumaczenia. Pismo bardzo rzeczowe, profesjonalne, podparte konkretami. Rzadko się zdarza taki talent i jednocześnie taka obszerna wiedza, wnikliwość. Bardzo dziękujemy. Katarzyna i Rafał

dodaj komentarz


5 z 5

2019-06-03 ID: 24

Gorąco polecamy kontakt i skorzystanie z profesjonalnej pomocy Pani Mecenas Moniki Małkowskiej. Uważnie wysłuchuje, okazuje duże zrozumienie, a co najważniejsze - fachowo doradza oraz kieruje na właściwe tory. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu Pani Mecenas możemy cieszyć się z dwóch wygranych spraw. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, profesjonalnie przygotowywane pisma, terminowość, rzetelność i uczciwość w podejściu, reprezentowanie nas na rozprawach oraz wsparcie na każdym etapie prowadzonych spraw. Pani Monika to Adwokat z powołania i właściwa osoba na właściwym stanowisku. Gorąco polecamy!!! K&G :)

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1177
Data dodania: 2018-04-11, dni: 1257