Adwokat Przemysław Plewiński

Adwokat Przemysław Plewiński

ul. Noskowskiego 2/2, 61-704 Poznań

605 660 248

plewinscy.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 3

Specjalizuje się w dziedzinach: prawo karne, prawo spadkowe, prawo nieruchomości oraz prawo sportowe ze szczególnym uwzględnieniem organizacji imprez masowych. Adwokat w Poznaniu, doświadczony obrońca w skomplikowanych procesach karnych. Członek Stałej Grupy Ekspertów Rady Bezpieczeństwa Imprez Sportowych przy MSW. Były członek Komisji Ligi organu dyscyplinarnego Ekstraklasy S.A. Obrońca w wielu postępowaniach karnych przed organami ścigania i sądami w całej Polsce.

Adwokat Poznań Przemysław Plewiński Justyna Plewińska od 2013 roku świadczy najwyższej jakości usługi w miejscowości Poznań. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo konsultacji prawnej lub kogoś, kto poprowadzi Państwa sprawę sądową, nasz zespół wysoko wykwalifikowanych prawników przeprowadzi Państwa przez każdy krok postępowania. Rozwiążemy wszelkie napotkane po drodze problemy niezależnie czy to sprawy o zapłatę, czy o rozwód, alimenty, kontakty z dziećmi czy też problem natury prawa karnego. ADWOKAT POZNAŃ Przemysław Plewiński Justyna Plewińska gwarantuje, że powierzone nam sprawy zostaną rozwiązane w sposób komfortowy i bezpieczny dla naszych klientów.


Opinie

Opinii: 3

+ Dodaj opinię

5 z 5

2023-01-04 ID: 3991

Polecam pomoc Pana Mecenasa Plewińskiego! Pomógł mi w sprawie karnej. Nie owijał w bawełnę i powiedział jak będzie wyglądać postępowanie przed sądem i czego mogę się spodziewać. Był ze mną na każdej rozrprawie sądowej za co jestem mu ogromnie wdzięczny!

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-16 ID: 1871

Są w życiu takie dni, kiedy stawiamy wszystko na jedną kartę, kiedy liczy się profesjonalizm i doświadczenie. W takiej sytuacji należy dzwonić do najlepszych. W świecie adwokatów Mecenas Plewiński jest niczym jednoosobowa "drużyna A". Zanim się zastanowimy co zrobić z naszym problemem, mecenas Plewiński ma już opracowany plan 1, 2 i 3. W prawie karnym nie ma w Wielkopolsce większego specjalisty, z całego serca polecam.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-04-16 ID: 1869

Pan Mecenas Przemysła to prawdziwy fachowiec. Poprowadził moją sprawę w należyty sposób, gdyby nie on nie wiem co bym zrobiła. Bardzo dziekuje.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2901
Data dodania: 2018-04-04, dni: 1885