Kancelaria Lipiński Walczak

Kancelaria Lipiński Walczak

ul. Działowa 22/7, 61-747 Poznań

+48 502 125 029, +48 609 087 121

lipinskiwalczak.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 6

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Lipiński Walczak to radca prawny, prawnik i adwokat w jednym miejscu. Usługi: obsługa przedsiębiorców, sprawy karne, sprawy cywilne, sprawy podatkowe, nieuczciwa konkurencja, najem wielkopowierzchniowy, prawo administracyjne i samorządowe, prawo autorskie, zamówienia publiczne. Radca Prawny Maciej Lipiński, Adwokat Michał Walczak.

Opinie

Opinii: 6

+ Dodaj opinię

5 z 5

30.06.2023

Profesjonalna pomoc. Polecam


5 z 5

07.10.2022

Adwokat Michał Walczak - Kancelaria Lipiński &Walczak, polecam i jeszcze raz polecam. Sprawa karna, zakończona sukcesem. Od początku do końca profesjonalista. Wie co mówi I działa natychmiast. Wyrazy uznania i szacunku Panie Michale. Dziekuje


5 z 5

04.11.2021

Bardzo polecam Kancelarię Lipiński Walczak. Miałam kontakt z Panem Mecenasem Michałem Walczakiem. Kontakt był tylko przez e-mail, jednakże nie było to żadnym problemem, gdyż Pan Mecenas odpowiadał nawet w weekend! Pełny profesjonalizm, zaangażowanie, cierpliwość i czynnik ludzki — empatia. Po poprzednich słowach nie muszę chyba dodawać, że sprawa zakończyła się pełnym sukcesem. Cena za usługę mile mnie zaskoczyła. Oby więcej takich Kancelarii pojawiało się w naszym kraju. Panie Mecenasie, dziękuję.


5 z 5

25.07.2021

Mecenas Michal Walczak to bardzo profesjonalny i zaangazowany w sprawe adwokat. Zawsze «pod reka», zawsze w kontakcie. Spokojny, uprzejmy, cierpliwy. Dzieki niemu nie bylem zagubiony ze swoim problemem zagranica, a jego wiedza, madrosc i rozsadek dawaly mi poczucie bezpieczenstwa. Tylko jemu zawdzieczam, ze mimo dzielacej nas duzej odleglosci i slabego zagranicznego prawnika na miejscu - sprawa zostala wygrana. Goraco polecam!


5 z 5

05.05.2021

Profesjonalne podejście, szczegółowe porady i znakomity kontakt. Sprawa zakończona sukcesem. Serdecznie polecam!


5 z 5

21.12.2020

Na kancelarie trafiłam przypadkiem. Sprawe o ekstradycje mojego brata z UK do Polski prowadził adwokat Michał Walczak i pomimo współpracy na odległość Pan Michał był zawsze bardzo profesjonalany. Odpisywal i odbierał niemalże odrazu. Jestem mile zaskoczona ogromem wiedzy Pana mecenasa w prawie ekstradycyjnym jak i dobrocią serca. Człowiek który pomógł nam załatwić wszystko w Polsce a za napisanie dodatkowego wniosku do Sądu nawet nie chciał pieniędzy. Bardzo gorąco polecam


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2194