Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Nowowiejskiego 20/8, 61-732 Poznań

+48 723 444 456

prawnikpoznan.eu

Potrzebujesz pomocy w sprawach rodzinnych? Sprawa rozwodowa to dla Ciebie zbyt duży stres? Twój kontrahent nie realizuje względem Ciebie swych zobowiązań? Zostałeś pozwany i nie wiesz jakie masz możliwości obrony swych praw? Wpadłeś w spiralę zadłużenia i zastanawiasz się, co dalej... Postaram się znaleźć dla Ciebie jak najlepsze rozwiązanie. Specjalizuję się w sprawach rodzinnych (o alimenty, władzę rodzicielską, kontakty rodzica z dzieckiem) oraz w sprawach rozwodowych. Ponadto specjalizuję się w sprawach związanych z antywindykacją oraz upadłością konsumencką. Świadczona przeze mnie pomoc prawna obejmuje zarówno porady prawne, sporządzanie pism procesowych oraz reprezentację.

W zakresie prawa gospodarczego, świadczona przeze mnie pomoc prawna obejmuje bieżącą obsługę prawną, sporządzanie i weryfikację umów, reprezentację przed sądami i urzędami oraz windykację należności.

Kancelaria współpracuje z doradcami restrukturyzacyjnymi posiadającymi doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z upadłością i restrukturyzacją przedsiębiorstw.

Kancelaria w toku prowadzonych spraw współpracuje ponadto z doradcami podatkowymi, a także z Kancelariami komorników sądowych na obszarze całego kraju.