Adwokat Ewelina Lizner

Adwokat Ewelina Lizner

ul.Lisa Kuli 1/13, 35-032 Rzeszów

608 615 877

Ocena: 5 z 5. Opinii: 5

Kancelaria adwokacka Adwokat Ewelina Lizner specjalizuje się w sprawach majątkowych (podział majątku wspólnego i wzajemnych rozliczeń związanych ze wspólnym majątkiem), a także o zapłatę. Pomagamy w sprawach o rozwiązanie małżeństwa, separację, o alimenty - ustalenie, zwiększenie, zmniejszenie obowiązku alimentacyjnego, zaprzeczenie i ustalenie ojcostwa, o powierzenie i ograniczenie wykonywania władzy rodzicielskiej. Pomagamy Klientom w skutecznym przeprowadzeniu egzekucji przysługujących im należności.

Opinie

Opinii: 5

+ Dodaj opinię

5 z 5

2023-01-05 ID: 3999

Zdecydowanie polecam Panią Mecenas Ewelinę Lizner każdej osobie, która w tym momencie poświęca swój czas na znalezienie odpowiedniego, najlepszego prawnika. Nie znam słów, które moglyby wyrazić wdzięczność, szacunek wobec Pani Eweliny. Niezwykła, empatyczna, pełna uporu, wiedzy, zaangażowania. Pani Mecenas nie odpuszcza, o każdą sprawę dba jak o własną. Miałam kontakt poprzednio z innymi prawnikami jednak tylko Pani Ewelina zasługuje na pełne uznanie z mojej strony. Pani mecenas na bieżąco kontroluje tok sprawy, informuje klienta, nie czeka, podejmuje działania. Kontakt na najwyższym poziomie. Zacytuje inna osobę, która podobnie do mnie wystawiła opinie Pani Ewelinie i zdecydowanie się z nią zgadzam... "Kobieta - Anioł".

dodaj komentarz


5 z 5

2021-06-16 ID: 2115

Pani adwokat Ewelina Lizner bardzo dobrze prowadziła moją sprawę o podział spadku i zniesienie współwłasności. Pani adwokat jest osobą kontaktową i cierpliwą. Dziękuję i będę polecał.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-06-15 ID: 2114

Polecam bardzo Panią Ewelinę Lizner jako adwokat. Jest osobą kompetentną bardzo zaangażowaną w prowadzoną przez siebie sprawę. Zarówno od strony prawnej jak tez jako czlowiek wyjatkowo ciepla i pozytywna osoba wspiera i pomaga. Ostanio w maju 2021 przekonałm się osobiścię, że moj wybor był najlepszy. Prowadzone sprawy są dla każdego bardzo trudne i zbyt osobiste i tylko nieliczne osoby obdarzone są niesamowitym darem pozytywnego kontaktu z klientem i wyciszania złych emocji. Sprawa zakończyła się pozytywnie za co jeszcze raz serdecznie dziękuję.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-05-20 ID: 2028

Otrzymałem profesjonalną pomoc w sprawie o podział majątku. Wcześniej Pani mecenas prowadziła moją sprawę alimentacyjną. Jestem bardzo zadowolony z efektów jej pracy. Kancelaria godna polecenia. Aleksander L.

dodaj komentarz


5 z 5

2021-05-14 ID: 2014

Dziękuję Pani Mecenas Lizner. Pani Mecenas prowadziła moje dwie sprawy. Wpierw rozwodową, a następnie o podział majątku. Cudowna kobieta i adwokat. Można powierzyć wszystkie trudne rodzinne sprawy. Zaangażowała się w moje sprawy i pozytywnie doprowadziła je do końca sprawnie i konkretnie. Pani Mecenas wspierała mnie i podtrzymywała cały czas na duchu. Jest sympatyczną, miłą kobietą, wrażliwą na krzywdy ludzkie. Jest profesjonalistą w swoim zawodzie, bardzo dokładna, rzetelna. Mogłam liczyć na pomoc nawet poza godzinami pracy. Anna

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1673
Data dodania: 2019-12-18, dni: 1141