Adwokat Paweł Cypryś

Adwokat Paweł Cypryś

ul.Lisa Kuli 1/13, 35-032 Rzeszów

509 227 329

Ocena: 5 z 5. Opinii: 7

Kancelaria Adwokacka adw. Paweł Cypryś. Zakres działalności kancelarii: prawo rodzinne (rozwód, separacja, podział majątku), cywilne (o zapłatę, zasiedzenie i inne), prawo spadkowe (stwierdzenia, zachowek), prawo karne (reprezentacja na wszystkich etapach postępowania karnego).

Opinie

Opinii: 7

+ Dodaj opinię

5 z 5

19.04.2022

Pełen profesjonalizm. Ogrom wiedzy. Konkretna pomoc.... Szkoda, że mieszkam w Warszawie, bo gdybym mieszkał bliżej Rzeszowa, nie traciłbym czasu na szukanie pomocy prawnej u drogich a i nie do końca kompetentnych adwokatów... Tak niestety pomoc jest ograniczona...Nie ma lepszego znawcy prawa! Szczerze polecam Pana Pawła.


5 z 5

13.01.2022

Najlepszy z najlepszych! NIESPOTYKANE zaangażowanie, sprawność działania a przede wszystkim profesjonalne, merytoryczne przygotowanie do każdej rozprawy. Udowodnił nam, iż należy do nielicznego grona adwokatów, którzy z wielkim oddaniem poświęcają się swojej pracy. Jeżeli na tej stronie mogę coś komuś podpowiedzieć to tylko to, że nie życzę nikomu stanąć po przeciwnej stronie z Mecenasem Pawłem - ON NIE ODPUSZCZA DOPÓKI NIE WYGRA - będąc po przeciwnej stronie na sali sądowej lepiej zrezygnować na samym początku i nie wbijać się w koszty. Nasza sprawa w Sądzie w Dębicy w której reprezentował nas Pan Mecenas trwała 7 lat - NIE ODPUŚCIŁ WYGRAŁ !!! i co ważne jak nie najważniejsze !!! jest to Adwokat, który nie jest nastawiony na zyski, lecz na rzetelną i sumienną pracę. Dziękujemy Panie Mecenasie.


5 z 5

15.10.2021

Profesjonalne podejście, naprawdę polecam.


5 z 5

15.07.2021

Bardzo dobry adwokat. Poprowadził moją sprawę rozwodową (orzekanie o winie) z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Efekt końcowy w pełni zadowalający. Z takim przygotowaniem prawniczym druga strona ma małe szanse na wygraną. POLECAM jak najbardziej.


5 z 5

08.07.2021

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Mecenasa. Dzięki jego zaangażowaniu syn w końcu opuścił areszt. Dziękuje za pomoc.


5 z 5

08.06.2021

Polecam do wyprostowania spraw rodzinnych w sądzie. Pan mecenas wyprostował zawaloną przez poprzedniego radcę kwestę kontaktów byłego z dziećmi i z powodzeniem poprowadził sprawę o podwyższenie alimentów.


5 z 5

28.05.2021

Pan Mecenas przeprowadził mój rozwód (rok temu) a obecnie zakończyliśmy sprawę o alimenty. Jestem bardzo zadowolony z efektu obu spraw. Warto skorzystać w potrzebie.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 4046