Kancelaria adwokacka Reslegal Adwokat Piotr Charzewski

Kancelaria adwokacka Reslegal Adwokat Piotr Charzewski

ul. Grunwaldzka 22/3, 35-068 Rzeszów

733 333 937

adwokatrzeszow.eu

Ocena: 5 z 5. Opinii: 6

Adwokat Piotr Charzewski właściciel Kancelarii adwokackiej Reslegal w Rzeszowie, posiadającej filie w Mielecu i Przemyślu. Zakres usług adwokackich z dziedziny prawa rodzinnego: rozwody, alimenty, podział majątku; cywilnego: spadki, testamenty, zachowek, własność, odszkodowania; karnego: obrona oskarżonych, pomoc pokrzywdzonym i skazanym; gospodarczego: ogłoszenie upadłości, windykacja należności, kompleksowa obsługa prawna firm. Prawnik obsługujący sprawy błędów medycznych, praw autorskich.

Opinie

Opinii: 6

+ Dodaj opinię

5 z 5

13.09.2021

Polecam kancelarie Reslegal każdemu, kto chce szybko i sprawnie poprowadzić sprawę o rozwód. Udało się, że zeznania napisałem na piśmie, na rozprawe nie musiałem iść i po niespełna 3 miesiącach mam po sprawie. Dziękuję


5 z 5

12.09.2021

Bardzo dobry Mecenas, profesjonalista o niesamowitej wiedzy. Polecam wszystkim, którzy szukają fachowej i skutecznej pomocy prawnej.


5 z 5

30.06.2021

Wizyta w kancelarii mecenasa Piotra Charzewskiego okazała się strzałem w dziesiątkę. W odróżnieniu od innych adwokatów, których odwiedziłem wcześniej, pan Piotr Charzewski wykazał się pełnym profesjonalizmem, znajomością przepisów, jak również zaangażowaniem. Bardzo żałuję, że nie udałem się do niego od razu, tracąc czas i pieniądze na wizyty u innych. Pan mecenas jest osobą, która w łatwy i przystępny sposób tłumaczy zawiłości polskiego prawa. Służy wszelką pomocą, starając się w jak najskuteczniejszy sposób znaleźć rozwiązanie problemu. Zdecydowanie polecam!!!


5 z 5

22.03.2020

Bardzo dziękuje kancelarii Reslegal za profesjonalne przeprowadzenie sprawy upadłości konsumenckiej! Ogromnym plusem jest szybki i łatwy kontakt elektroniczny jak również telefoniczny z kancelarią. Pełen profesjonalizm! Kancelaria godna polecenia!


5 z 5

22.11.2019

Pan Mecenas Charzewski sprawnie poprowadził moj rozwód. Mam duże kontakty z dzieckiem, niezbyt wysokie alimenty i w ogóle obyło się bez awantury mimo ze małżonka bardzo chciała ustalenia mojej winy :)


5 z 5

22.11.2019

Polecam adw. Piotra Charzewskiego i kancelarię Reslegal, dzięki ich pomocy mam ogłoszoną upadłość konsumencką. Ogólnie bardzo sympatyczni ludzie, sprawa załatwiona szybko, ceny też przystępne. Dziękuję.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 4914