TOP
Kancelaria adwokacka Reslegal Adwokat Piotr Charzewski

Kancelaria adwokacka Reslegal Adwokat Piotr Charzewski

ul. Grunwaldzka 22/3, 35-068 Rzeszów

733 333 937

adwokatrzeszow.eu

Ocena: 5 z 5. Opinii: 3

Adwokat Piotr Charzewski właściciel Kancelarii adwokackiej Reslegal w Rzeszowie, posiadającej filie w Mielecu i Przemyślu. Zakres usług adwokackich z dziedziny prawa rodzinnego: rozwody, alimenty, podział majątku; cywilnego: spadki, testamenty, zachowek, własność, odszkodowania; karnego: obrona oskarżonych, pomoc pokrzywdzonym i skazanym; gospodarczego: ogłoszenie upadłości, windykacja należności, kompleksowa obsługa prawna firm. Prawnik obsługujący sprawy błędów medycznych, praw autorskich.

Adwokat kancelarii prawnej w Rzeszowie Piotr Charzewski, posiadający duże doświadczenie w prowadzeniu szeregu spraw sądowych i związanych z nimi kompleksowych usługi, takich jak sporządzanie pism, reprezentacja na sali sądowej, weryfikacja dokumentów, porady z zakresu prawa. Autor wielu ciekawych artykułów, które zamieszczone są na stronach kancelarii, specjalista:

- z dziedziny Prawa Rodzinnego: wzór pozwu o rozwód, zabezpieczenie lub zasądzenie alimentów, podwyższenie lub obniżenie tego świadczenia, egzekucja komornicza alimentów, rozwód z orzeczeniem winy, podział majątku po orzeczeniu rozwodu, separacja, kontakty z dzieckiem, sprawy o ustalenie miejsca zamieszkania dziecka, władzę rodzicielską.

- z dziedziny Prawa Cywilnego: ochrona dóbr osobistych, procesy o zapłatę, stwierdzenie nabycia spadku, odrzucenie spadku, o uznanie za niegodnego dziedziczenia, dział spadku, o zapłatę z tytułu zachowku, zniesienie współwłasności, zasiedzenie nieruchomości, ustanowienie służebności drogi koniecznej, o zapłatę odszkodowania, o zapłatę zadośćuczynienia lub renty, sprawy błędów medycznych, sprawy praw autorskich, analiza, opiniowanie oraz konstruowanie umów.

- z dziedziny Prawa Gospodarczego: windykacja należności, zwalczanie nieuczciwej konkurencji, udział w negocjacjach, tworzenie i opiniowanie umów handlowych, doradztwo w sprawach upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Strona główna kancelarii Reslegal:

https://reslegal.pl

Strony tematyczne kancelarii:

https://rozwody.reslegal.pl/

https://upadlosc.reslegal.pl/

http://odszkodowania.reslegal.pl/

https://adwokatodsprawspadkowych.pl/

Strony filii kancelarii:

https://adwokatmielec.eu/

https://adwokatprzemysl.pl/


Opinie

Opinii: 3

+ Dodaj opinię

5 z 5

2020-03-22 ID: 496

Bardzo dziękuje kancelarii Reslegal za profesjonalne przeprowadzenie sprawy upadłości konsumenckiej! Ogromnym plusem jest szybki i łatwy kontakt elektroniczny jak również telefoniczny z kancelarią. Pełen profesjonalizm! Kancelaria godna polecenia!

dodaj komentarz


5 z 5

2019-11-22 ID: 195

Pan Mecenas Charzewski sprawnie poprowadził moj rozwód. Mam duże kontakty z dzieckiem, niezbyt wysokie alimenty i w ogóle obyło się bez awantury mimo ze małżonka bardzo chciała ustalenia mojej winy :)

dodaj komentarz


5 z 5

2019-11-22 ID: 188

Polecam adw. Piotra Charzewskiego i kancelarię Reslegal, dzięki ich pomocy mam ogłoszoną upadłość konsumencką. Ogólnie bardzo sympatyczni ludzie, sprawa załatwiona szybko, ceny też przystępne. Dziękuję.

dodaj komentarz


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1222
Data dodania: 2019-11-14, dni: 319