Adwokat Toruń

Poszukujesz dobrego adwokata w Toruniu? Sprawdź topadwokat.com - tu znajdziesz najlepszych adwokatów i prawników. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawnej - tu możesz wybrać najlepszego dla siebie adwokata w Toruniu w województwie kujawsko-pomorskim. W sumie nasz katalog zawiera 14 wpisów o adwokatach i prawnikach z miasta Toruń, o których użytkownicy zostawili 9 opinii.

Kancelaria Adwokacka Flis

Kancelaria Adwokacka Flis

ul. Św. Jakuba 11/1, 87-100 Toruń

793 301 633

opinii: 3

Kancelaria Adwokacka Flis oferuje Klientom szeroki wachlarz usług prawnych. Swoje świadczenia kierujemy do osób fizycznych oraz wszelkich podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Prowadzimy postępowania obejmujące zagadnienia takie jak: rozwód, alimenty, podział majątku, zachowek, windykacja należności, odszkodowania, prawo karne, prawo podatkowe, prawo spółek i wiele innych. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii Adwokackiej w Toruniu.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Janiszewska

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Janiszewska

ul. Kościuszki 41/47 lok.20, 87-100 Toruń

531 546 686

opinii: 2

Jestem profesjonalnym adwokatem i mediatorem z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuję się nie tylko sprawami z Torunia, ale również z okolic w ramach województwa KUJAWSKO-POMORSKIEGO. Prowadzę sprawy z zakresu: prawa rodzinne, kontakty z dziećmi, alimenty, rozwody, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo cywilnego, spraw związanych z podziałem majątku, o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Ważną rolę w mojej pracy jest reprezentowanie Klientów w sprawach karnych i gospodarczych.
Adwokat Aleksandra Krawczyk-Głowacka

Adwokat Aleksandra Krawczyk-Głowacka

ul. Grudziądzka 132/301, 87-100 Toruń

56 649 53 56, 600 825 554

opinii: 1

Kancelaria Adwokacka adwokat Aleksandry Krawczyk-Głowackiej specjalizuje się w sprawach: cywilnych, karnych, rodzinnych (alimenty, rozwody), spadkowych, gospodarczych, administracyjnych, karno-skarbowych, prawa pracy. Adwokat Aleksandra Krawczyk-Głowacka - profesjonalizm, zaangażowanie oraz wysoka satysfakcja klienta. Usługi: pomoc prawna dla osób fizycznych, przedsiębiorców oraz osób prawnych - porady prawne, doradztwo, sporządzanie pism procesowych i umów oraz zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych i sądowo-administracyjnych. Aleksandra Krawczyk-Głowacka to dobry i skuteczny adwokat w Toruniu.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Bołądź

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Bołądź

ul. Łazienna 4, 87-100 Toruń

695 673 659

opinii: 1

Jestem adwokatem i mediatorem z wieloletnim stażem pracy. Skutecznie reprezentuję Klientów w sporach sądowych w sprawach cywilnych, windykacyjnych i gospodarczych, w szczególności w sprawach odszkodowawczych, rozwodowych i dotyczących podziałów mas majątkowych. Misją mojej Kancelarii jest zrozumienie potrzeb klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oraz zaoferowanie usług najwyższej jakości w wykorzystaniem wiedzy, doświadczenia zawodowego i nieszablonowego podejścia do spraw.
Kancelaria Adwokacka Domański & Kozioziembski

Kancelaria Adwokacka Domański & Kozioziembski

ul. Ogrodowa 8/1, 87-100 Toruń

792 006 774, 600 359 326

opinii: 1

Kancelaria prawna Domański & Kozioziembski - adwokat Adam Kozioziembski oraz adwokat Piotr Domański - pomoc prawna w zakresie prawa karnego, prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa spadkowego, windykacja należności, sprawy związane z obsługą nieruchomości, stała obsługa firm. Kancelaria świadczy usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom w Toruniu oraz na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego, a w razie potrzeby na terenie całego kraju.
Adwokat Jakub Kamiński

Adwokat Jakub Kamiński

ul.Panny Marii 3/6, 87-100 Toruń

605 573 344

opinii: 1

Kancelaria adwokata Jakuba Kamińskiego świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, ze szczególnym uwzględnieniem rozwodów, prawa spadkowego, gospodarczego i karnego. Reprezentujemy w sprawach z elementem międzynarodowym. Świadczymy usługi w języku niemieckim i angielskim. Adwokat Jakub Kamiński to również mediator w sprawach cywilnych i rodzinnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Adwokat dr Weronika Król-Dybowska

Adwokat dr Weronika Król-Dybowska

Rynek Staromiejski 17 (p. 203), 87-100 Toruń

603 555 666, (56) 621 06 51

Kancelaria Adwokacka w Toruniu dr Weronika Król-Dybowska oferuje usługi na najwyższym poziomie w zakresie: prawo karne, prawo sywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo pracy, prawo telekomunikacyjne, doradztwo (mediacje i postępowania). Adwokat dr Weronika Król-Dybowska - dobry adwokat w Toruniu z doświadczeniem praktycznym. Usługi: porady prawne, pomoc prawna, sporządzania pism procesowych i pozaprocesowych, sporządzania opinii i analiz prawnych, przeprowadzania negocjacji, reprezentowania przed sądami, reprezentowania przed innymi instytucjami.
Adwokat Alicja Osowska-Kowalska

Adwokat Alicja Osowska-Kowalska

ul. Wilcza 15, 87-100 Toruń

604 493 044

Kancelaria Adwokacka dr Alicja Osowska-Kowalska w Toruniu - wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie zawodowe. Usługi: udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, opinie i analizy prawne, prowadzenie negocjacji, reprezentacja przed sądami. Oferta: prawo cywilne (w tym prawo rzeczowe, prawo zobowiązań, prawo spadkowe), prawo rodzinne, prawo karne, karno-skarbowe i prawo wykroczeń, prawo pracy, prawo administracyjne, postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające. W ramach swojej działalności Kancelaria również oferuje usługi z zakresu kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców.
Adwokat Aleksandra Chołub

Adwokat Aleksandra Chołub

ul. Szosa Chełmińska 26 lok. 409, 87-100 Toruń

504 442 165

Kancelaria Adwokacka adwokat Aleksandry Chołub świadczy pomoc prawną z zakresu prawa karnego, karno–skarbowego, prawa wykroczeń, prawa cywilnego, prawa pracy oraz szeroko rozumianego prawa administracyjnego, w sprawach spadkowych, sprawach rodzinnych (m.in. sprawy o rozwód, separację, alimenty, ustalenie kontaktów). Pomoc prawna w miastach: Toruń, Grudziądz, Golub–Dobrzyń, Inowrocław i Bydgoszcz.
Adwokat Jacek Kozłowski

Adwokat Jacek Kozłowski

ul. Strumykowa 1/3, 87-100 Toruń

56 300 01 35, 501 386 233

Kancelaria adwokacka Jacka Kozłowskiego w Toruniu zajmuje się obsługą prawną firm i Klientów indywidualnych z Torunia, Bydgoszczy, Grudziądza, Włocławka. Kancelaria oferuje: stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz obsługę klientów indywidualnych przez adwokata w zakresie prawa karnego, prawa wykroczeń, prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, pracy. Głównym obszarem działalności Kancelarii są sprawy cywilne, tj. rozwodowe, o podział majątku, sprawy spadkowe i rodzinne.
Adwokat Hubert Bąk

Adwokat Hubert Bąk

ul. Sukiennicza 10/3, 87-100 Toruń

515 105 399

Adwokat Hubert Bąk Kancelaria adwokacka w Toruniu świadczy pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego i karnego. Usługi: zastępstwa procesowe, doradztwo prawne, sporządzanie pism procesowych, opiniowanie i sporządzanie umów, obsługa prawna przedsiębiorców, ochrona praw konsumenta (reprezentacja konsumenta w sporach z przedsiębiorcami), prawo cywilne (sprawy z zakresu prawa rzeczowego, prawa zobowiązań oraz prawa spadkowego), prawo karne, postępowanie egzekucyjne, prawo rodzinne, prawo pracy.
Adwokat Mariusz Lewandowski

Adwokat Mariusz Lewandowski

ul. Szeroka 8, Toruń 87-100

(56) 622-03-58, 604-551-913

Adwokat Mariusz Lewandowski - Kancelaria Prawna w Toruniu. Adwokat Mariusz Lewandowski prowadzi sprawy karne, rozwody oraz odszkodowania i alimenty w Toruniu. Doradztwo prawne oraz zastępstwo procesowe w zakresie: prawo karne, prawo gospodarcze, prawo administracyjne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo pracy.
Adwokat Katarzyna Bórawska

Adwokat Katarzyna Bórawska

Okrężna 16a, 87-122 Grębocin

607 576 294

Adwokat Katarzyna Bórawska Kancelaria adwokacka świadczy usługi klientom indywidualnym i biznesowym. Dobry adwokat w Toruniu Katarzyna Bórawska zapewnia kompleksową obsługę prawną z zakresu: prawa spadkowego (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, podział majątku, obalenie testamentu, pozew o zachowek), prawa cywilnego, prawa karnego, prawa rodzinnego (m.in. sprawy o rozwód i separację, sprawy o alimenty, sprawy o uregulowanie kontaktów z dzieckiem).
Adwokat Andrzej Pazdyga

Adwokat Andrzej Pazdyga

Rynek Staromiejski, 17 87-100 Toruń

606 188 703, 606 220 169

Kancelaria prawna Adwokata Andrzeja Pazdygi w Toruniu świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów biznesowych i indywidualnych z zakresu: prawo karne, prawo cywilne, prawo rodzinne, odszkodowania i zadośćuczynienia z tytułu wypadków. Usługi: konsultacje i porady prawne, sporządzanie pism przedprocesowych, sporządzanie umów, opinii prawnych, reprezentowaniem przed sądem. Andrzej Pazdyga - dobry adwokat w Toruniu specjalizujący się w prawie karnym, prawie cywilnym, prawie rodzinnym, a także odszkodowaniami z tytułu wypadków.

W sumie nasz katalog zawiera 14 wpisów o adwokatach z miasta Toruń.