Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Klemienia

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Klemienia

ul. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 7 lok. 57 U, 15-345 Białystok

(85) 744 78 78

prawnik.bialystok.pl

Nasza Kancelaria Adwokacka z zaangażowaniem służy pomocą zarówno osobom prywatnym, jak i małym oraz dużym przedsiębiorstwom. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, nasz zespół doświadczonych prawników opracowuje strategie dostosowane do konkretnej sytuacji. Utrzymuje również bliską współpracę z ekspertami z różnych dziedzin prawa, takich jak notariusze, komornicy, doradcy podatkowi, agencje detektywistyczne czy mediatorzy, aby zapewnić naszym Klientom wszechstronną obsługę prawną.

Nasza Kancelaria Adwokacka, założona w 2004 roku, oferuje szeroki zakres usług prawnych skierowanych do klientów prywatnych oraz małych i dużych firm. Budując przez lata zaufanie klientów, podejmujemy się ich spraw z należytym poszanowaniem zasad etyki zawodowej i indywidualnego podejścia do każdego przypadku.

Specjalizacje prawne kancelarii to:

- spadki,

- prawo rodzinne

- prawo cywilne

- prawo gospodarcze

- prawo autorskie i prawa pokrewne

- prawo karne

- windykacja

- ochrona danych osobowych (RODO)

Adwokat Kamil Klemienia - założyciel i główny prawnik - posiada tytuł doradcy restrukturyzacyjnego oraz bogate doświadczenie w obszarze prawa cywilnego, gospodarczego i upadłościowego.

Świadczymy pomoc prawną obejmującą:

- udzielanie porad prawnych

- reprezentację klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, instytucjami oraz organami administracji publicznej

- przygotowywanie umów i pism procesowych

Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na rzetelną ocenę swojej sytuacji prawnej oraz na klarowne wyjaśnienie wszelkich aspektów związanych z prowadzoną sprawą.

Jeśli poszukujesz profesjonalnej i zaangażowanej kancelarii prawnej, która dostosuje się do Twoich indywidualnych potrzeb i skutecznie zajmie się Twoimi sprawami, nasza Kancelaria Adwokacka będzie idealnym wyborem.