Adwokat Wiktor Gamracki

Adwokat Wiktor Gamracki

ul. 3 Maja 28/16, 35-030 Rzeszów

796 587 650

adwokat-24.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 3

Adwokat Wiktor Gamracki - skuteczny adwokat Rzeszów. Porady prawne, usługi prawne, zastępstwo w sądzie, prokuraturze, doradztwo podatkowe. Zakres usług dotyczy wszystkich gałęzi prawa.

Opinie

Opinii: 3

+ Dodaj opinię

5 z 5

29.06.2023

Polecam Kancelarię Adwokacką adwokata Wiktora Gamrackiego. Kancelaria prowadziła moją sprawę z zakresu prawa pracy dotyczącą zwolnienia z pracy. Pierwotnie adwokat wnosił o przywrócenie do pracy, ale w konsekwencji zmieniliśmy wniosek na odszkodowanie. Uzyskałem należne odszkodowanie za bezzasadne wypowiedzenie umowy o pracę przez pracodawcę. Jestem zadowolony z usług. Wszystko profesjonalnie i fachowo.


5 z 5

06.08.2019

Szukałem w Rzeszowie kancelarii, która będzie w stanie mi pomóc w sprawie z zakresu ubezpieczeń społecznych. Od wielu lat prowadzę w Rzeszowie działalność gospodarczą, zatrudniam wielu pracowników. W tym czasie były prowadzone z moim udziałem liczne kontrole, w tym skarbowe, podatkowe. W 2018 r. została w firmie przeprowadzona kontrola przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych, w trakcie której stwierdzono istnienie pozornej umowy o pracę z jednym z pracowników. W wyniku kontroli pracownik został wyłączony z ubezpieczenia społecznego oraz utracił należne mu świadczenia. ZUS zażądał zwrotu wypłaconych świadczeń. W kancelarii uzyskałem pomoc prawną przy sporządzaniu odwołania do sądu, który zmienił niekorzystną decyzję w sprawie podlegania ubezpieczeniu. Polecam tę kancelarię adwokacką.


5 z 5

16.02.2019

Adwokat Wiktor Gamracki prowadził moją sprawę o rozwód. Jestem zadowolona. Mimo, że sprawa była trudna udało się uzyskać dobre alimenty dla dzieci oraz korzystne rozstrzygnięcie w zakresie winy. Polecam.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 3472