Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Weber

Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Weber

Fryderyka Chopina 18/20, 20-023 Lublin

515 339 663

joannaweber.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 37

Kancelaria zapewnia profesjonalną i kompleksową pomoc prawną według najwyższych standardów. Do każdej sprawy podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Dbamy o zapewnienie jak najwyższej jakości naszych usług. Specjalizujemy się głównie w upadłości konsumenckiej, prawie rodzinnym (rozwód, alimenty, władza rodzicielska, rodzina zastępcza), prawie karnym oraz dochodzeniu odszkodowania i zadośćuczynienia. Posiadamy bogate doświadczenie procesowe. Zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Opinii: 37

+ Dodaj opinię

5 z 5

06.04.2024

Polecam panią mecenas Joannę w sprawach upadłości konsumenckiej. Bardzo mi pomogła, jak również mojemu mężowi. Mieliśmy dużo problemów życiowych i finansowych, ale wszystko zakończło się pomyślnie. Polecamy!


5 z 5

30.03.2024

Profesjonalna obsługa prawna firmy, wszystkie umowy rzetelnie i terminowo przygotowane, bardzo dobry kontakt, nieocenione wsparcie bieżące firmy. Współpraca układa się pomyślnie. Polecam!


5 z 5

21.03.2024

Jestem bardzo zadowolony z usług Kancelarii. Pani Mecenas podchodzi do sprawy uczciwie i rzetelnie, na bieżąco informuje o postępach w sprawie i o korespondencji. Z całego serca dziękuję, będę polecać dalej !


5 z 5

25.01.2024

Pani mecenas poprowadziła moją sprawę rozwodową na poziomie oraz bardzo skutecznie. Korzystałam już wcześniej z usług kilkukrotnie w różnych sprawach i zawsze z sukcesem. Bardzo dobry adwokat od rozwodu.


5 z 5

17.12.2023

Pani adwokat z sercem i pasją, zaangażowana w sprawę, godna zaufania, czułem opiekę i wsparcie. Wiedza i praktyka na wysokim poziomie. Polecam!


5 z 5

17.12.2023

Pani adwokat udzieliła mi niezbędnego wsparcia prawnego w przeprowadzeniu mojej upadłości konsumenckiej. W pewnym momencie życia straciłem wszystko, ale dzięki pani mecenas odzyskałem wiarę, że jeszcze coś może mi się udać w życiu. Bardzo indywidualne podejście do klienta. Czułm się zrozumiany i zaopiekowany. Dziękuję, będę polecać dalej usługi tej kancelarii.


5 z 5

25.11.2023

Gdy po raz kolejny znalazłam się w trudnej sytuacji rodzinnej pani mecenas bardzo mi pomogła. Natychmiast zareagowała, obdarzyła wsparciem i pomocą. Szybkie i trzeźwe myślenie pozwoliło na odpowiednią reakcję. Rozwód, który na początku wyglądał dramatycznie przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Polecam!


5 z 5

10.11.2023

Przemiła obsługa prawna, wyjątkowa relacja, duża wiedza i doświadczenie w sprawie upadłości konsumenckiej. Sprawa zakończona z pozytywnym dla mnie rozwiązaniem. Szczerze polecam kancelarię!


5 z 5

30.09.2023

Zgłosiłam się do pani mecenas dzień przed terminem rozprawy rozwodowej, byłam bardzo zestresowana. Kancelaria zapewniła mi pierwszorzędną reprezentację i pilną pomoc. Pani Mecenas była dla mnie wyrozumiała i empatyczna. Doskonała jakość usług. Szczerze polecam!


5 z 5

14.08.2023

Kancelaria godna polecenia. Świetna współpraca i kontakt. Wszystko przygotowane jak należy. Kancelaria prowadziła moją sprawę rozwodową w Lublinie oraz sprawę karną. Gorąco polecam!


5 z 5

03.08.2023

Kancelaria Pani Joanny poprowadziła mnie przez rozwód perfekcyjnie. Współpraca profesjonalna i rzetelna. Wszystkie możliwe scenariusze omówione, pisma przygotowane z należytą dbałością. Polecam każdemu w trudnej sytuacji małżeńskiej.


5 z 5

29.07.2023

Dziękuję Pani Mecenas za pomoc w wyjściu z mojej beznadziejnej sytuacji. Niestety...popadłam w problemy finansowe, szukałam ratunku i zgłosiłam się do kancelarii z polecenia znajomej. Trafna analiza mojego problemu zaowocowała skutecznym ogłoszeniem upadłości konsumenckiej. Kancelaria pomogła mi w kontakcie z sądem, komornikiem, syndykiem, wierzycielami, co było dla mnie bardzo stresujące. Jestem bardzo szczęśliwa! Szczerze polecam usługi tej Kancelarii.


5 z 5

25.07.2023

Moja sprawa o upadłość konsumencką została rozwiązana pomyślnie. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia do klienta i przedstawienia różnych możliwych rozwiązań. Nie mogłam trafić w lepsze ręce! Bardzo dziękuję Pani mecenas za pomoc. Serdecznie pozdrawiam.


5 z 5

25.07.2023

Bardzo rzetelna i profesjonalna kancelaria z indywidualnym przyjaznym podejściem do sprawy i przygotowaniem wszystkich możliwych scenariuszy. Moja sprawa dotyczyła skomplikowanego rozwodu z walka o dzieci i ich dobro. Pisma przygotowane szczegółowo. Empatyczna i ciepła atmosfera w kancelarii. Mimo ciężkiej sprawy czułam się spokojna. Gorąco polecam w sprawach rodzinnych w Lublinie!


5 z 5

24.07.2023

Wiedza prawnicza i bardzo dobra komunikatywność. Zwróciłam się do Pani Joanny Weber o pomoc w sprawie alimentacyjnej i to co najbardziej mi się spodobało to konkretność i jasność w przekazywaniu informacji. Profesjonalność, wiedza, zaangażowanie i kultura osobista. Jestem wdzięczna Pani mecenas za pomoc i wsparcie. Szczerze polecam!


5 z 5

24.07.2023

Dzięki pani mecenas udało mi się wygrać trudna sprawę spadkową , konkretnie i rzeczową. Wykonała dla mnie kawał świetnej roboty. Polecam


5 z 5

24.07.2023

Pani Adwokat Joanna Weber niesamowicie angażuje się w sprawy. Pełen profesjonalizm i dokładność. Żadnego mojego pytania nie pozostawiła bez odpowiedzi, a sprawa była trudna i zawiła. Bardzo polecam!


5 z 5

08.07.2023

Z całego serca polecam Panią Mecenas. Jest profesjonalistką w tym co robi, a przede wszystkim skuteczna w załatwianiu spraw które prowadzi. Moją skomplikowaną sprawę w Lublinie o upadłość konsumencką poprowadziła z dużym zaangażowaniem.


5 z 5

17.06.2023

Polecam usługi świadczone przez p. Mecenas. Sprawa o upadłość konsumencką poprowadzona do końca i skutecznie. Dobry kontakt. Zawsze wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Pomoc na każdym etapie sprawy.


5 z 5

15.06.2023

Polecam panią mecenas w sprawie o upadłość konsumencką. Świetne i strategiczne działanie, wszystko jasno i klarownie wytłumaczone w tym ewentualne zagrożenia. Polecam w 100%!


5 z 5

15.06.2023

Gorąco polecam panią Adwokat w sprawach o alimenty. Profesjonalne podejście do rozwiązania problemu. Szybko sporządzona odpowiedź na pozew i bezproblemowy kontakt. Obsługa na najwyższym poziomie, od początku czułem się spokojny. Dziękuję i polecam dalej!


5 z 5

29.04.2023

Pani Adwokat reprezentowała mnie podczas rozwodu. Dzięki opanowaniu Pani Adwokat udało mi się podejść na spokojnie do sprawy bardzo emocjonalnej, dzięki czemu mogłam skupić się na faktach i sprawnie przejść przez cały proces. Polecam.


5 z 5

13.04.2023

Pani Mecenas to osoba z ludzkim podejściem do klienta, a jednocześnie świetny i rzeczowy prawnik. Szczerze polecam. Jestem bardzo zadowolona z obsługi pani Adwokat i poprowadzenia z sukcesem mojej sprawy rozwodowej.


5 z 5

05.04.2023

W pełni zasłużone 5 gwiazdek dla pani Mecenas, profesjonalizm, wiedza, zapał do pracy, zaangażowanie. Sprawa o upadłość została rozstrzygnięcia na moją korzyść. Polecam ze szczerego serca.


5 z 5

23.03.2023

Pani Adwokat prowadziła moje sprawy rodzinne. Była dla mnie w trudnym momencie życia i zawsze wspierała. Profesjonalizm połączony z doświadczeniem, życzliwością i wysoką kulturą osobistą. Współpraca z Panią Adwokat to czysta przyjemność.


5 z 5

18.03.2023

Skorzystałem z usług kancelarii i jestem bardzo zadowolony, kontakt i obsługa na wysokim poziomie. Świetne przygotowanie wniosku o upadłość osoby fizycznej, ponadto rozmowa i nieocenione wsparcie ze strony pani mecenas Joanny Weber.


5 z 5

09.01.2023

Sprawa o upadłość konsumencką była poprowadzona przez panią Mecenas na wysokim poziomie merytorycznym z uwzględnieniem wszystkich ważnych dla sprawy aspektów. Doskonała współpraca i kontakt. Niebywały profesjonalizm. Z czystym sumieniem zostawiam pięć gwiazdek.


5 z 5

09.12.2022

Ogromna wiedza i doświadczenie. Punktualność. Zaangażowanie. Profesjonalne podejście do sprawy. Pani Joanna rzeczowo wyjaśniła sytuację od strony prawnej i znalazła odpowiednie dla mnie rozwiązanie, które pomyślnie zakończyło wszystkie moje problemy rodzinne z byłą już żoną. Z czystym sumieniem polecam każdemu.


5 z 5

06.11.2022

Profesjonalna i skuteczna pomoc prawna w zakresie upadłości konsumenckiej. Pani mecenas poświęciła mi wiele uwagi na wytłumaczenie istotnych kwestii prawnych które mnie niepokoiły. Zdecydowanie polecam.


5 z 5

02.11.2022

Pani Mecenas jest kompetentnym i skutecznym adwokatem. Wszystko tak jak być powinno. Zaproponowała najlepsze rozwiązanie sytuacji. Sprawa o upadłość zakończona pozytywnie. Jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam.


5 z 5

05.06.2022

Znalazłem panią Mecenas przez Internet i to był strzał w dziesiątkę. Świetnie poprowadziła moją sprawę o upadłość konsumencką, odpowiadała na moje każde pytanie i rozwiewała wszelkie wątpliwości. Wniosek przygotowany perfekcyjnie. Gorąco polecam!


5 z 5

29.05.2022

Polecam Panią Mecenas w sprawie o upadłość konsumencką. Rzetelnie i konkretnie, świetne podejście do klienta. Perfekcyjna współpraca.


5 z 5

23.05.2022

Pani Joanna rzeczowo wyjaśniła sytuację od strony prawnej i znalazła odpowiednie dla mnie rozwiązanie, które pomyślnie zakończyło wszystkie moje rodzinne problemy. Polecam Kancelarię Adwokat Joanny Weber każdemu, kto boryka się z ciężką sytuacją rodzinną. Profesjonalne podejście do sprawy.


5 z 5

18.05.2022

Pani Mecenas to osoba z ludzkim podejściem do klienta, a jednocześnie świetny i rzeczowy prawnik. Szczerze polecam. Jestem bardzo zadowolona z obsługi pani Adwokat i poprowadzenia z sukcesem mojej sprawy rozwodowej.


5 z 5

15.05.2022

Polecam z czystym sumieniem Kancelarię i panią Mecenas Joannę Weber. W mojej sprawie walczyłyśmy o upadłość konsumencką. Współpraca przebiegała perfekcyjnie. Na uwagę zasługuje profesjonalizm i wiedza oraz wysoka kultura osobista pani Adwokat. Szczerze polecam!


5 z 5

08.05.2022

Polecam z czystym sumieniem panią Mecenas, solidność i perfekcja pracy, dobry kontakt, bieżące informowanie o sprawie. Sprawa o upadłość zakończona z powodzeniem. Wysoka jakość i profesjonalizm usług 100%. Serdecznie pozdrawiam.


5 z 5

04.05.2022

Pani Adwokat prowadziła moją sprawę o upadłość konsumencką. Wiedza, sumienność i zaangażowanie w rozwiązanie problemu, a także wysoka kultura osobista i serdeczność. Z całą pewnością polecam Kancelarię!


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2615