Adwokat Małgorzata Pietrzak

Adwokat Małgorzata Pietrzak

ul. Chopina 10/2, 20-026 Lublin

733 676 527

lublinadwokat.com.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 16

Jako adwokat, świadczę kompleksową pomoc prawną, zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych: udzielam porad prawnych, sporządzam projekty umów, pomagam w negocjowaniu ich treści, reprezentuję klientów w postępowaniach cywilnym, karnym oraz sądowoadministracyjnym.

Opinie

Opinii: 16

+ Dodaj opinię

5 z 5

11.05.2023

Pani Małgorzata Pietrzak to profesjonalny i rzeczowy adwokat. Sprawnie poprowadziła moją sprawę, na każdym etapie wyjaśniając wątpliwości i odpowiadając na pytania. Życzliwość i opanowanie, jakimi emanuje, dały mi poczucie, że w trudnej dla mnie sytuacji zaufałam właściwej osobie. Dziękuję i polecam.


5 z 5

17.10.2022

Polecam Panią Małgorzatę! Pomogła mi w procesie z nieuczciwym kontrahentem. Dziękuję.


5 z 5

15.10.2022

Dziękujemy za profesjonalną pomoc w konflikcie z naszym kontrahentem!


5 z 5

31.03.2022

Zdecydowanie polecam Panią Małgorzatę. Do każdej sprawy podchodzi z pełnym profesjonalizmem, bardzo dokładnie i przede wszystkim zrozumiałe tłumaczy każde zagadnienie. Po prostu świetny Adwokat.


5 z 5

21.12.2021

Pani mecenas rzeczowo podchodzi do problemu. Jest skuteczna w pismach procesowych jak i na sali sądowej. Cechuje ja konsekwencja oraz profesjonalizm. W moim przypadku zadziałała skutecznie i błyskawicznie co się przełożyło na wygną sprawę. Polecam z czystym sumieniem.


5 z 5

14.11.2021

Pani adwokat Pietrzak prowadziła moją skomplikowaną sprawę o spadek. Co tu dużo mówić: polecam!


5 z 5

29.10.2021

Do pani adwokat Małgorzaty Pietrzak trafiłam z polecenia znajomego i nie żałuję. Pani mecenas to sympatyczna, ale przede wszystkim bardzo rzetelna i kompetentna osoba z ludzkim podejściem do spraw rodzinnych. Jestem zadowolona z jej pomocy, dzięki jej cierpliwości dokładnie wiedziałam co i jak się dzieje w sądzie. Gorąco polecam!


5 z 5

07.08.2021

Współpracę z panią mecenas Małgorzatą Pietrzak mogę skomentować dwoma słowami: pełen profesjonalizm! Miałem okazję współpracować z kilkoma prawnikami, ale jak dotąd to najlepszy adwokat, z jakim miałem do czynienia. Przy okazji udzielania porady prawnej dotyczącej najmu, pani adwokat zwróciła mi uwagę na wiele kwestii pobocznych, o których nawet nie miałem pojęcia. Myślę też, że cena porady była dosyć konkurencyjna. Jeśli kiedyś w przyszłości będę potrzebował pomocy prawnej, to skieruję swoje kroki do tej właśnie kancelarii adwokackiej.


5 z 5

06.07.2021

Współpraca z panią adwokat była wzorowa! Z całą pewnością jest to świetna specjalista od prawa rodzinnego i rozwodów. Pomogła mi przejść przez szereg moich spraw bez większego stresu, wiele razy uspokajała mnie przed wejściem na salę sądową. Czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że w każdej chwili mogę liczyć na jej pomoc i życzliwość.


5 z 5

28.05.2021

Profesjonalna obsługa prawna. Można liczyć na odpowiedź na każde pytanie oraz profesjonalne doradztwo w każdej sytuacji. Bardzo polecam Panią Małgorzatę. Na pewno wrócę w przyszłości jak tylko będzie taka potrzeba.


5 z 5

06.05.2021

Współpracuję z Panią Małgorzatą niemal od początku prowadzenia przez nią kancelarii. Przyznam szczerze, że na początku miałem obawy, czy tak młoda osoba poradzi sobie z moimi licznymi problemami prawnymi, ale bardzo szybko okazało się, że te obawy były zupełnie nieuzasadnione. Dzisiaj mogę powiedzieć: specjalistka od prawa rodzinnego. Życzę jej dalszego powodzenia.


5 z 5

20.04.2021

Pani Małgorzata Pietrzak bardzo profesjonalnie podeszła do mojej sprawy. Już od pierwszego spotkania dała mi poczucie bezpieczeństwa a jej błyskotliwość i wysoki poziom empatii, pomimo młodego wieku daje przekonanie, że jest doświadczonym i wykwalifikowanym prawnikiem. Sprawa, którą poprowadziła Pani Mecenas wydawała się w świetle zebranych dowodów przeciwko mnie ciężka do wygrania, jednak Pani Małgorzata poradziła sobie z nią doskonale i ją dla mnie wygrała.


5 z 5

13.04.2021

Polecam serdecznie. Bardzo profesjonalne, indywidualne podejście. Troska o klienta.


5 z 5

13.04.2021

Polecam, Pani adwokat pomogła mi w bardzo skomplikowanej sprawie spadkowej. Pełen profesjonalizm


5 z 5

11.04.2021

Polecam Panią Adwokat Małgorzatę Pietrzak. Mieliśmy okazję współpracować przy kilku tematach i wszystko przebiegło sprawnie. Bardzo dobra kontaktowość z Panią Adwokat i zawsze można na nią liczyć. Polecam, a ja będę na pewno mieć więcej tematów w przyszłości. Pozdrawiam


5 z 5

07.04.2021

Pani mecenas prowadziła moją sprawę o ograniczenie władzy rodzicielskiej przeciwko byłemu partnerowi. Jestem jej wdzięczna za korzystne rozstrzygnięcie.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 2150