ADWOKAT dr Aneta Sośnicka - Kancelaria Adwokacka

ADWOKAT dr Aneta Sośnicka - Kancelaria Adwokacka

ul. Chopina 7/32, 20-026 Lublin

+48 605 675 875, + 48 81 740 41 94

anetasosnicka.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 14

Kancelaria Adwokacka adwokat dr Anety Sośnickiej udziela kompleksowej pomocy prawnej w sprawach z zakresu: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa nieruchomości, prawa pracy i prawa ubezpieczeń społecznych oraz prawa karnego i karnoskarbowego. Kancelaria świadczy pomoc prawną przy prowadzeniu spraw sądowych na wszystkich etapach postępowania, jak również udzielamy porad prawnych, przygotowujemy opinie prawne, umowy i pisma, w tym pisma procesowe.

W 2003 roku ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, z którą to uczelnią związałam się na następne lata. Kilkuletnia praca dydaktyczna w Katedrze Prawa Karnego i Kryminologii UMCS w Lublinie okazała się cennym i ciekawym doświadczeniem dla prawnika stosującego równolegle „prawo w praktyce” oraz zaowocowała uzyskaniem stopnia naukowego – doktora nauk prawnych. Wśród publikacji mojego autorstwa możecie Państwo zapoznać się z książką stanowiącą obszerny komentarz do przestępstwa przywłaszczenia - „Przestępstwo i wykroczenie przywłaszczenia w polskim prawie karnym”. Zainteresowanych zapraszam do lektury: https://www.empik.com/przestepstwo-i-wykroczenie-przywlaszczenia-w-polskim-prawie-karnym-sosnicka-aneta,p1063759067,ksiazka-p Bogate doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając w latach 2004-2007 aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Lublinie, współpracując jednocześnie z Kancelariami Prawniczymi w Lublinie. Praca, zarówno w Sądach, jak i Kancelariach, utwierdziła mnie w przekonaniu, że swoją przyszłość zawodową chcę łączyć z udzielaniem pomocy prawnej prowadząc Kancelarię Adwokacką.

W grudniu 2008 roku zostałam wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie i od początku 2009 roku prowadzę Kancelarię Adwokacką w Lublinie, przy czym świadczymy dla Naszych Klientów pomoc prawną na terenie lubelszczyzny (LUBLIN, Zamość, Chełm, Ryki, Puławy, Lubartów, Opole Lubelskie, Radzyń Podlaski), jak i całej Polski.

W ramach prowadzonej przeze mnie Kancelarii Adwokackiej współpracuję z Kancelariami Notarialnymi, Kancelariami Doradców Podatkowych, Zarządcami Nieruchomości oraz biegłymi licznych specjalności, dzięki czemu mogę Państwu zaproponować kompleksową pomoc prawną, oszczędzając Państwa czas i pieniądze.

W ostatnich latach pracę zawodową skupiam na prowadzonej przez siebie Kancelarii Adwokackiej, jednakże zdobytą przez siebie wiedzę nadal staram się przekazywać innym, prowadząc m.in. zajęcia z zakresu prawa karnego skarbowego w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce Oddział w Lublinie.

W swojej pracy zawodowej kieruję się dewizą, że nie ma spraw, dla których nie znajdziemy pozytywnego rozwiązania. Jest to tylko kwestia czasu i zaangażowania, a to mogę Państwu ze swojej strony zagwarantować.

+48 605 675 875

www.anetasosnicka.pl

kancelaria@anetasosnicka.pl


Opinie

Opinii: 14

+ Dodaj opinię

5 z 5

12.02.2024

Polecam bardzo Panią Adwokat w sprawach rodzinnych.


5 z 5

08.10.2021

Bardzo polecam współpracę z Panią Anetą. Wszystko na najwyższym poziomie, do tego rozwiewając wszystkie wątpliwości przeprowadziła mnie przez niełatwy rozwód. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna.


5 z 5

09.06.2021

Do Pani Sośnickiej trafiłem rok temu właśnie przez tą stronę. Dziś jestem już po rozwodzie wszystko poszło sprawnie. Dziękuję Pani adwokat za pomoc i polecam współpracę z nią!


5 z 5

11.03.2021

Pani Sośnicka prowadziła moją sprawę rozwodową, Jestem bardzo zadowolona zarówno z wyroku, jak i całościowej współpracy. Pani prawnik w jasny i klarowny sposób tłumaczyła skomplikowane dla mnie tematy, nakreśliła plan działania i sposób realizacji odpowiadający moim oczekiwaniom. Bardzo serdecznie polecam.


5 z 5

11.03.2021

Szczerze polecam. Współpracujemy z kancelarią od lat, zawsze na najwyższym poziomie.


5 z 5

26.12.2020

Pani mecenas pomagała nam uregulować sprawy związane z nieruchomościami. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Po działaniach Pani adwokat nasze działki mają w końcu uregulowany stan prawny! Polecam kancelarię!


5 z 5

05.10.2020

Polecam. Pani mecenas jest rzetelna, profesjonalna i życzliwa.


5 z 5

28.07.2020

Pani Adwokat reprezentowała mnie w sprawie rozwodowej. Sprawa wydawała się dla mnie trudna, ale Pani adwokat od razu znalazła rozwiązanie i poszło gładko. Pani adwokat wykazała 100% zaangażowania, wszystko wytłumaczyła skrupulatnie, a ja wiedziałem czego się spodziewać i jak może sprawa się potoczyć. Polecam panią adwokat w sprawach rozwodowych.

ADWOKAT dr Aneta Sośnicka - Kancelaria Adwokacka 2020-08-04

Dziękuję Panie Arturze za pozytywną opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc!


5 z 5

30.06.2020

Pełen profesjonalizm. Prowadziła moją sprawę windykacyjną. Bardzo dobry kontakt telefoniczny jak również osobisty, pełne zaangażowanie z dobrym skutkiem.POLECAM.

ADWOKAT dr Aneta Sośnicka - Kancelaria Adwokacka 2020-06-30

Dziękuję Panie Romanie za pozytywną opinię! Cieszę się, że moje działania przyniosły spodziewany rezultat!


5 z 5

17.06.2020

Pani Adwokat prowadziła moje dwie sprawy karną i prawa pracy. Przez cały okres ich trwania miałyśmy doskonały kontakt. Była ona obecna, zainteresowana i zaangażowana podczas każdej rozprawy. Skończyły się one pomyślnie dla mnie. Jestem zadowolona ze współpracy. Serdecznie polecam.

ADWOKAT dr Aneta Sośnicka - Kancelaria Adwokacka 2020-06-21

Dziękuję Pani Ireno za opinię. Cieszę się, że mogłam pomóc!


5 z 5

05.06.2020

Pani Adwokat prowadziła moją sprawę rozwodową. reprezentowała mnie osobiście. Regularnie informowała o postępach sprawy. Pani Adwokat walczyła o każdy aspekt mojej sprawy, majątek, kontakty z córką, alimenty. Jestem zadowolony.

ADWOKAT dr Aneta Sośnicka - Kancelaria Adwokacka 2020-06-21

Dziękuję Panie Rafale za pozytywną opinię.


5 z 5

31.05.2020

Pani adwokat prowadziła moją sprawę o rozwód prawo do dziecka i alimenty. Dlatego że wywalczyła dla mnie co chciałem to potem zleciłem sprawę o podział majątku. Ponownie byłem zadowolony. Dlatego wystawiam bardzo dobrą opinię.

ADWOKAT dr Aneta Sośnicka - Kancelaria Adwokacka 2020-06-03

Dziękuję za wyrażenie swojej opinii.


5 z 5

25.05.2020

Pani Adwokat prowadziła moją sprawę w zakresie nieruchomości. Wypracowane przez nią rozwiązanie okazało się skuteczne, a sprawa zakończyła się po mojej myśli. Dobry kontakt, bieżące informowanie mnie o kolejnych krokach mojej sprawy pozwala mi bardzo pozytywnie ocenić całokszatałt osoby jaką reprezentuje Pani Adwokat Sośnicka.

Kancelaria Adwokacka Adwokat dr Aneta Sośnicka 2020-05-28

Pani Barbaro, jest mi niezmiernie miło, że doceniła Pani moje zaangażowanie.


5 z 5

15.05.2020

Serdecznie polecam usługi Pani Mecenas. Korzystam z usług na swoich działalnościach i zawsze 100% zaangażowania oraz dbałości o interesy klienta. Ogromna wiedza merytoryczna oraz profesjonalizm sprawia, że współpraca z Panią Mecenas Sośnicką jest ekstremalnie efektywna i owocna. Polecam!

KANCELARIA ADWOKACKA dr Adwokat Aneta Sośnicka 2020-05-28

Panie Piotrze, bardzo dziękuję za Pańskie dobre słowo w opinii na temat mojej kancelarii.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 4669