Kancelaria adwokacka adw. Piotr Selwa

Kancelaria adwokacka adw. Piotr Selwa

ul. Żwirki i Wigury 4/12, 20-029 Lublin

+48 690 912 668

kancelaria-adwokat-lublin.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 7

Adwokat Piotr Selwa ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie. Adwokat Piotr Selwa prowadził ponad 800 spraw w samej apelacji lubelskiej i wielokrotnie występował w mediach zarówno w charakterze eksperta, jak również broniąc interesów swoich klientów.

Zlokalizowana w centrum Lublina Kancelaria Adwokacka Piotra Selwy powstała jako rezultat wieloletniej praktyki prawniczej z osobami fizycznymi oraz podmiotami gospodarczymi.

Jeżeli szukają Państwo dobrego, skutecznego i zaufanego adwokata w Lublinie z indywidualnym i przyjaznym podejściem do Klienta, Kancelaria Adwokacka Piotra Selwy spełni Państwa oczekiwania. Oferujemy porady prawne oraz stałą lub doraźną obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

Kancelaria Adwokacka Piotra Selwy świadczy pomoc przed sądami i organami władzy publicznej na terenie województwa lubelskiego. Na życzenie naszych klientów podejmujemy się także prowadzenia spraw w innych województwach.

Zespół Kancelarii Adwokackiej adwokat Piotr Selwa tworzą prawnicy posiadający wieloletnie doświadczenie oraz bogatą wiedzę w zakresie orzecznictwa i praktyki sądów. W naszej pracy najważniejsza jest ochrona interesów Klienta. Pomoc, której udzielamy ma zawsze wymiar realny, a nie iluzoryczny. Zadowolenie Klientów jest naszą wizytówką.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Pomagamy podejmować dobre decyzje. W pierwszej kolejności interesuje nas klient i możliwość pomocy, nie zarabianie pieniędzy. Uczciwe i rzetelne podejście do klientów stanowi misję naszej kancelarii. Jest czymś, co wyróżnia nas na rynku usług prawnych w mieście Lublin.

 


Opinie

Opinii: 7

+ Dodaj opinię

5 z 5

08.01.2024

Najlepszy mecenas w okolicy. Prowadził mi sprawę karną. Polecam gorąco.


5 z 5

27.12.2023

Bardzo polecam Pana adwokata, zajmował się moją sprawą spadkową. Z czystym sumieniem mogę potwierdzić, że to prawdziwy adwokat z powołania. Współpraca przebiegła beż żadnych zarzutów. Pan Selwa podszedł do mojej sprawy indywidualnie słuchając i reagując na moje sugestie. Na każdym etapie sprawy starał się rozwiązać wszystkie problemy szukając najbardziej korzystnych rozwiązań. Na sali sądowej był zawsze profesjonalnie przygotowany co zaowocowało wygraną.


5 z 5

20.12.2023

Polecam Pana Mecenasa do spraw spadkowych. Poprowadził mi podział spadku z rodziną. Otrzymałem działkę i spłatę. Tak jak chciałem wszystko. Pozdrawiam! Arek Łoza


5 z 5

19.12.2023

Jestem bardzo zadowolony z usług Kancelarii Adwokackiej Mecenasa Selwy. W mojej sprawie cywilnej, dotyczącej sporu o dziedziczenie, adwokat okazał się niezwykle kompetentni i skuteczni. Profesjonalizm, jasna komunikacja oraz zaangażowanie w moje sprawy sprawiły, że czułem się pewnie na każdym etapie procesu. Polecam tę kancelarię wszystkim potrzebującym solidnej pomocy prawnej w zakresie spraw cywilnych.


5 z 5

06.07.2023

Polecam Pana Mecenasa. Pomógł mi w sprawie karnej wywalczyć uniewinnienie.


5 z 5

21.06.2023

Znakomity kontakt, rzetelna i profesjonalna porada. Polecam Pana Mecenasa z całego serca. Pan Selwa profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Współpraca na najwyższym poziomie. Jest skuteczna w działaniu, wszystko dokładnie wyjaśnia i informuje na bieżąco, na jakim etapie jest sprawa.


5 z 5

21.06.2023

Szczerze polecam. Mecenas Selwa pomógł mi w trudnej sprawie o podział majątku. Jestem wdzięczna


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 750