Adwokat Jolanta Przystalska - Kancelaria Adwokacka Przystalska Pyrdek s.c.

Adwokat Jolanta Przystalska - Kancelaria Adwokacka Przystalska Pyrdek s.c.

ul. Sempołowskiej 1, 45-044 Opole

+48 791 621 671

ppadwokaci.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 21

Jesteśmy adwokatami prowadzącymi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Nasi adwokaci udzielają pomocy prawnej w formie porad prawnych, sporządzania pism procesowych oraz pozaprocesowych, opinii prawnych, jak również prowadzenia negocjacji i reprezentowania Klientów przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracyjnymi i innymi instytucjami. Specjalizujemy się w sprawach rodzinnych, karnych, cywilnych oraz gospodarczych.

Opinie

Opinii: 21

+ Dodaj opinię

5 z 5

18.06.2024

Do kancelarii i Pani Mecenas Jolanty trafiłam z polecenia. Od pierwszego spotkania zostałam poinformowana o wszystkich niezbędnych dokumentach i otoczona opieką. Obsługa była profesjonalna i rzeczowa. Pani Mecenas przez cały tok postępowania była dyspozycyjna pod telefonem. Zawsze oddzwoniła, odp na SMS. Na bieżąco byłam informowana o przebiegu sprawy. Polecam każdemu kto jest w potrzebie Kancelarię i Panią Mecenas Jolantę Przystalską


5 z 5

21.12.2023

Do kancelarii i Pani Jolanty trafiłam z polecenia. Od pierwszego spotkania było widać, że to wlasciwa osoba na odpowiednim miejscu. Przez cały tok postępowania a trwało ono dlugo Pani mecenas była dyspozycyjna pod telefonem. Zawsze oddzwoniła, odp na SMS. Na bieżąco byłam informowana o przebiegu sprawy, odpowiedzi na pisma wysylane na czas. Gdy trzeba było Pani Jolanta pocieszyła nie pozwoliła się poddawać. Z całego serca polecam kancelarie jak i osobę Pani Jolanty.


5 z 5

27.04.2023

Chciałabym wyrazić pełną uznania opinię na temat kompetencji i profesjonalnej obsługi kancelarii Pani Mecenas Jolanty Przystalskiej. Jak również podziękować za pomoc i pełen profesjonalizm usług jakie świadczy Pani Mecenas. Po rocznej batalii rozwodowej Pani Mecenas doprowadziła do spektakularnego zwyciestwa. Trafiłam do kancelarii z polecenia i nie zawiodłam się. Polecam. Najwyższy poziom kompetencji. Warto korzystać z pomocy takich ludzi. Z poważaniem Marcelina S.


5 z 5

09.01.2023

Do Pani Mecenas Jolanty Przystalskiej trafiłam z polecenia, w trakcie trwającej sprawy rozwodowej, prowadzonej nieudolnie przez poprzedniego pełnomocnika. Pani Mecenas od razu trafnie przewidziała linię procesową strony przeciwnej, skorygowała błędy choćby w przygotowaniu wniosków dowodowych. Super kontakt telefoniczny i mailowy, pisma procesowe przygotowane wyczerpująco. Pani Jolanta jest osobą bardzo życzliwą, nie pozwala się poddać, rozumie, że rozwód jest przeżyciem bardzo stresującym, zwłaszcza dla kobiety z dzieckiem. Sprawa wygrana w obydwu instancjach. Serdecznie dziękuję Pani Mecenas. Alina D.

J.Przystalska 2023-01-13

Dziękuję Pani Alino, bardzo mi miło:)


5 z 5

18.11.2022

Serdecznie polecam Panią Mecenas Jolantę Przystalską-Pyrdek, która ma ogromną wiedzę prawniczą, zawsze profesjonalnie jest przygotowana podczas rozprawy. Bardzo się cieszę, że mogłem poznać Panią Mecenas. Kolejny raz wielkie dziękuję Pani Jolanto. OGROMNY SZACUN. Z poważaniem Wojciech Kula.

Adw. J. Przystalska 2022-11-22

Dziekuje Panie Wojtku, cała przyjemność po mojej stronie.


5 z 5

28.06.2022

Świetna adwokat. Profesjonalne podejście. Dzięki Pani mecenas Jolancie proces rozwodowy przebiegł szybko i sprawnie. Za sprawą Pani mecenas skończyło się na jednej rozprawie i sukcem. Gdy ja nie wierzyłam, że się uda, Pani mecenas wspierała mnie i nie pozwoliła się poddać. Bardzo polecam Panią mecenas Jolantę. A Pani mecenas BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE I POMOC!


5 z 5

18.05.2022

Profesjonalizm, rzetelność w najlepszym wydaniu. Serdecznie polecam!


5 z 5

08.03.2022

Świetna adwokat. Pełny profesjonalizm i rzetelne podejście do sprawy. Pani mecenas dokonała niemożliwego w mojej sprawie. Pełen sukces. Szczerze polecam.


5 z 5

27.08.2021

Bardzo polecam Kancelarię, moją sprawę prowadziła Pani mecenas Jolanta, szybko i sprawnie przebiegł proces rozwodowy oraz podział majątku. Wszystko w terminie i zgodnie z ustaleniami. Można czuć się komfortowo w rozmowie I liczyć na fachowe doradztwo. Szczerze polecam :)


5 z 5

25.08.2021

Polecam kancelarię. Obsługa bardzo profesjonalna, szybka, skuteczna. Pani Mecenas jest osobą potrafiąca słuchać, doradzić, nie czuje się skrepowania podczas rozmowy. Pani Jolanta zawsze szybko odpowiadała na moje pytania, maile. W każdej sytuacji potrafiła doradzić. Moja sprawa została wygrana, zgodnie z zapowiedzią Pani Mecenas. Szczerze polecam :)


5 z 5

30.12.2020

Dziękuję za wielki profesjonalizm i uprzejme podejście.


5 z 5

25.04.2020

Szczerze polecam.


5 z 5

23.04.2020

Polecam Kancelarię Adwokacką Przystalska Pyrdek. Pani mecenas rzeczowo przedstawiła mi możliwe rozwiązania i poprowadziła moją sprawę. Profesjonalne podejście, duża wiedza i doświadczenie. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i okazaną empatię.


5 z 5

23.04.2020

Pani Mecenas, to najlepsza adwokat w Opolu :) Rewelacyjny kontakt, pełen sukces, wysokie alimenty na córkę.


5 z 5

23.04.2020

Pani adwokat Przystalska profesjonalnie i konkretnie poprowadziła moją sprawę rozwodową. Jestem bardzo zadowolony. Konkurencyjne ceny i bardzo dobry kontakt.


5 z 5

19.04.2020

Kancelarię polecili mi znajomi. Teraz to ja jestem zadowolonym klientem i mogę rekomendować kancelarię kolejnym osobom. Znalazłam tu determinację w rozwiązaniu mojego problemu, ogromną wiedzę, umiejętność strategicznego myślenia. Zaufałam mecenasom i wygrałam sprawę.


5 z 5

16.04.2020

Polecam.


5 z 5

16.04.2020

Polecam.


5 z 5

16.04.2020

Serdecznie polecam tę kancelarię. Usługi na najwyższym poziomie. Pani mecenas Jolanta Przystalska jest bardzo empatyczna, wyrozumiała, rzetelna, profesjonalna i co najważniejsze jest bardzo skuteczna.


5 z 5

16.04.2020

Polecam kancelarię. Usługi na najwyższym poziomie. Dzięki ich pomocy wygrałam 2 sprawy.


5 z 5

15.04.2020

Serdecznie polecam i rekomenduję Kancelarię Adwokacką Przystalska Pyrdek s.c., jako rzetelną oraz profesjonalną kancelarię adwokacką. Usługi przez nich świadczone cechuje wysoki poziom zaangażowania oraz skuteczność. Dyspozycyjność adwokatów oraz wysoki poziom merytoryczny sprawia, że z czystym sumieniem mogę polecić tę kancelarię każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Szczególnie chciałbym polecić Panią Mecenas Jolantę Przystalską w sprawach rodzinnych. Wygrywa sprawy wydawało się skazane na porażkę, w tym dotyczące opieki nad dziećmi i alimentacyjne. Ujęła mnie ludzka strona Pani Mecenas, która podeszła do moich problemów z właściwą wrażliwością w trudnym momencie życia w jakim się znalazłem.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 4742