Kancelaria Radcy Prawnego KALLEX Mateusz Kall

Kancelaria Radcy Prawnego KALLEX Mateusz Kall

ul. Reymonta 13/3, 45-065 Opole

790 720 798

odszkodowania-opole.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 3

Świadczymy usługi z zakresu dochodzenia odszkodowań, windykacji, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa spadkowego, prawa gospodarczego oraz prawa nieruchomości. Pozyskujemy odszkodowania za szkody osobowe i majątkowe, za wypadki drogowe, wypadki przy pracy, wypadki w rolnictwie, szkody transportowe i wszelkie zdarzenia losowe. Pozyskujemy zadośćuczynienia za śmierć osób bliskich w wypadkach drogowych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw odszkodowawczych.

Opinie

Opinii: 3

+ Dodaj opinię

5 z 5

04.04.2021

Bardzo dobra kancelaria prawna. Pan Mecenas Kall specjalizuje się głównie w dochodzeniu odszkodowań, windykacji i prawie pracy. Pomógł mi wywalczyć wysokie odszkodowanie od towarzystwa ubezpieczeń. Konieczna jest rezerwacja terminu w kancelarii. Mecenas Kall jest rzetelnym, uczciwym i skutecznym radcą prawnym. Polecam!


5 z 5

03.04.2021

Bardzo dobra kancelaria prawnicza. Pan Mecenas Mateusz Kall przeprowadził moją sprawę o zadośćuczynienie i odszkodowanie po wypadku drogowym przeciwko firmie ubezpieczeniowej. Sprawa była prowadzona również w sądzie. Sprawa została wygrana otrzymałam bardzo wysokie zadośćuczynienie i odszkodowanie. Na każdym etapie sprawy byłam na bieżąco informowana o wszystkich czynnościach podjętych w sprawie. Zawsze mogłam liczyć na indywidualny kontakt z radcą prawnym prowadzącym sprawę. Pan Mecenas Kall jest osobą kompetentną, rzetelną, uczciwą oraz jest skutecznym prawnikiem. Polecam usługi kancelarii!


5 z 5

14.02.2021

Skorzystałam z usług kancelarii z polecenia. Pan Mecenas zajął się moją sprawą, chociaż wcześniej byłam w kilku kancelariach i nikt nie chciał podjąć się tematu. Sprawa dotyczyła pożaru firmy. Ubezpieczyciel nie chciał wypłacić żadnego odszkodowania, chociaż poniosłam duże straty. Po przeprowadzeniu postępowania likwidacyjnego firma ubezpieczeniowa wypłaciła część odszkodowania. Kancelaria skierowała pozew o zapłatę odszkodowania. Sąd zasądził czterokrotnie wyższe odszkodowanie, aniżeli przyznała firma ubezpieczeniowa dobrowolnie. Polecam usługi radcy prawnego Mateusza Kall, które charakteryzuje duża wiedza, doświadczenie, uczciwość i rzetelność. Polecam usługi kancelarii.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1550