Kancelaria Adwokacka Paweł Mehl

Kancelaria Adwokacka Paweł Mehl

ul. 1 Maja 103/3, 45-355 Opole

796 227 808

kancelaria-mehl.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 4

Adwokat Paweł Mehl służy kompleksową pomocą prawną osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa rodzinnego (rozwód, podział majątku, kontakty, alimenty), spadkowego, cywilnego, karnego, odszkodowania (wypadki przy pracy, wypadki komunikacyjne, wypadki błędu lekarskiego), szkoda komunikacyjna, ustawy o broni i amunicji i innych. Cechuje nas wysoki profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej sprawy – zapewnimy najwyższy poziom świadczonych usług.

Opinie

Opinii: 4

+ Dodaj opinię

5 z 5

12.06.2024

Jeśli szukasz rzetelnej kancelarii prawniczej to super trafiłeś. Sprawny kontakt oraz szybkie i skuteczne rozwiązania w każdej sprawie. Polecam w 100% Pana Pawła oraz cała kancelarię.


5 z 5

02.02.2021

Bardzo elokwentny, inteligentnyi uprzejme adwokat z ogromną wiedzą. Bardzo miło wspominam współpracę z panem mecenasem był cierpliwy z uwagą wysłuchał mojej sprawy i po krótkim czasie przedstawił strategię działania, przez cały czas trwania postępowania miałem z nim świetny kontakt cały czas był uchwytny, sprawdzi siej szych czasach to rzadkość. teraz z każdym problemem natury prawnej będę zwracał się właśnie do pana mecenasa bo przerobiłem już jednego adwokata i z nikim nie współpracował mi się tak dobrze jak z Panem Pawłem Serdecznie polecam


5 z 5

18.01.2021

Dziękuje za pomoc Panie Mecenasie. W tym kraju potrzeba więcej tak dobrych adwokatów jak Pan Mecenas. Ogromne zaangażowanie, jestem pozytywnie zaskoczona. Dziękuję


5 z 5

16.01.2021

Pełen profesjonalizm! Chciałabym serdecznie podziękować Panu Mecenasowi Pawłowi Mehl za świetną obsługę prawną. Polecam każdemu kto szuka adwokata angażującego się w sprawę swojego klienta. Sprawa zakończona sukcesem. Pan Mecenas jest osobą niezwykle empatyczną oby więcej takich osób było na rynku.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 1834