Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Buczko

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Buczko

ul. Grunwaldzka 10/120, 45-054 Opole

505 828 413

kancelariabuczko.pl

Ocena: 5 z 5. Opinii: 21

Adwokat od: 2013 r. Nr wpisu: WRO/Adw/1312
Nasze motto: Sprawiedliwości musi się stać zadość, choćby miał zginąć świat jest dewizą pracy prawników Kancelarii. Wszystkie sprawy prowadzimy tak, by je wygrać i osiągnąć dla naszych Klientów satysfakcjonujące rozwiązanie. Kancelaria zapewnia wysoką jakość usług prawnych w zakresie m.in.: spraw karnych, jako pomoc podejrzanym/oskarżonym/pokrzywdzonym, cywilnych, spraw rozwodowych, o podział majątku, spadkowych spraw gospodarczych, naruszenia własności intelektualnej i innych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łukasz Buczko jest kancelarią prawniczą świadczącą profesjonalne usługi prawne zarówno klientom indywidualnym jak również podmiotom gospodarczym z różnych dziedzin prawa.

Dzięki ulokowaniu biur na terenie dwóch województw tj. dolnośląskiego i opolskiego skutecznie obniżyliśmy koszty prowadzonej pomocy prawnej w związku z czym nasi Klienci nie ponoszą dodatkowych środków związanych ze zleconą sprawą i koniecznością podróży naszych prawników między sądami rejonowymi, okręgowymi i apelacyjnym w miastach gdzie znajdują się biura Kancelarii. Jednocześnie, z uwagi na potrzeby Klientów, nasi prawnicy prowadzą postępowania i obsługę prawną na terenie całego kraju.

Nasza Kancelaria jako pierwsza kancelaria prawnicza w regionie została członkiem Opolskiej Izby Gospodarczej. Od 1 grudnia 2014r. jesteśmy również członkiem Zachodniej Izby Gospodarczej.

Z satysfakcją pragniemy również Państwa poinformować, że Kancelaria nawiązała stałą współpracę, na zasadzie wyłączności, z austriacką Kancelarią prawną z Wiednia- Rechtsanwaltskanzlei Hütthaler-Brandauer w zakresie obsługi przez naszą Kancelarię Klientów austriackich potrzebujących pomocy prawnej na terenie Polski. Dzięki temu możemy również zapewnić profesjonalną pomoc prawną podmiotom potrzebującym usług prawniczych na terenie Austrii.

Założycielem Kancelarii i jej właścicielem jest adwokat Łukasz Buczko. Ponadto z Kancelarią współpracują adwokaci i radcowie prawni wielu specjalności dzięki czemu możliwe jest optymalne zabezpieczenie interesów naszych Klientów.


Opinie

Opinii: 21

+ Dodaj opinię

5 z 5

15.12.2023

Z całą szczerością polecam Pana Łukasza. Pomógł mi przy sprawie spadkowej. Dzięki jego fachowej pomocy była możliwa wideokonferencja co dla mnie i rodzeństwa było ogromną ulgą gdyż wszyscy mieszkamy w Holandi i przyjazd do Polski na rozprawę sądową był dla nas dużym problem. Jestem bardzo wdzięczna Panu Łukaszowi za wszelkom pomoc i czas jaki poświęcił dla mnie przy tej sprawie. Jeszcze raz polecam.


5 z 5

14.12.2023

Rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, wspaniały kontakt i profesjonalizm taki właśnie w moim odczuciu jest pan adwokat Łukasz Buczko. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną mi pomoc. Gorąco polecam usługi pana mecenasa. Dziękuję serdecznie


5 z 5

24.05.2023

Bardzo serdecznie polecam. Pomoc prawna Pana Łukasza podejście do sprawy i klienta bardzo profesjonalne. Kontakt telefoniczny i mailowy super. Zangażowanie na 100%.


5 z 5

17.07.2022

Pan mecenas jest godny polecenia, z czystym sumieniem możemy polecić usługi prawnicze. Jest słowny, komunikatywny, posiada bardzo dobry kontakt z klientem, potrafi wysłuchać. Profesjonalne podejście, duża wiedza i doświadczenie. Serdecznie polecamy tę kancelarię. Usługi na najwyższym poziomie.


5 z 5

17.10.2021

Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Łukasza Buczko. Jest bardzo profesjonalny i rzetelny, zawsze gotowy pomóc, wyjaśnia wszystko bardzo cierpliwie i dokładnie. Informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie.


5 z 5

11.10.2021

Bardzo profesjonalny adwokat do wszystkich sprawach podchodzi z dużym zaangażowaniem polecam.


5 z 5

11.10.2021

Pan Mecenas reprezentował nas w skomplikowanej sprawie. Sprawa nie rokowała pozytywnego dla nas rozstrzygnięcia lecz dzięki zaangażowaniu, obszernej wiedzy oraz doświadczeniu Pana Mecenasa, krok po kroku doprowadził do pozytywnego dla nas jej zakończenia.Z czystym sercem Polecam Mecenasa Łukasza Buczko i ktokolwiek ma problem śmiało dzwonic bo kancelarii wszedzie jest pełno, a trafic do tej własciwej to wielkie szczeście!!


5 z 5

10.03.2021

Zdecydowanie polecam. Fachowo otrzymaliśmy pomoc w sprawie, która zakończyła się dla nas oczywiście sukcesem. Stały kontakt i profesionalizm w 100%.


5 z 5

10.03.2021

Bardzo fachową pomoc! W moim przypadku to sprawa rozwodowa i ustalenie alimentów. Wszystko bardzo sprawnie i kompetentnie realizowane! Punktualność i profesjonalizm! Jeszcze raz dziękuję panu ! Panie mecenasie.


5 z 5

09.03.2021

Profesjonalna pomoc i kontakt regularny. Dziękuje i polecam bardzo.


5 z 5

04.02.2021

Pan Łukasz to świetny prawnik i człowiek! Pomagał mi przy rozwodzie i podziale majątku i się nie zawiodłem w żadnej ze spraw. Polecam!


5 z 5

27.12.2020

Pan mecenas pomógł mi w mojej sprawie o zachowek. Mogę powiedzieć że jest bardzo kompetenty, rzeczowy i fachowy. Duża wiedzą i zaangażowanie. Polecam.


5 z 5

26.12.2020

Pan Mecenas pomógł mi w sprawie o podział majątku. Moja żona wnosiła o podział wg nierównych udziałów. Pan Łukasz sprawił, że sąd orzekł o równych udziałach i sprawiedliwie podzielił. Inwestycja w Pana Łukasza była jedną z moich najlepszych w życiu! Gorąco zachęcam do skorzystania z usług tej kancelarii i mecenasa Łukasza Buczko.


5 z 5

12.11.2020

Polecam Pana Mecenasa do sprawy o podział majątku. Bardzo przyjemny i kulturalny prawnik z dużą wiedzą. Pomógł mi przejść ciężką sprawę z mężem dot. podziału majątku. Mój były chciał nierównych udziałów ale Pan Mecenas idealnie wyperswadował to drugiej stronie i podział był w całości po mojej myśli i jeszcze z dużą górką. Już zawsze będę korzystać tylko z pomocy Pana Łukasza. Innym gorąco polecam!


5 z 5

15.09.2020

Profesjonalnie i skutecznie. To co najbardziej mi się podobało przy prowadzeniu całej sprawy to, że Pan Łukasz zawsze miał czas dla mnie i mojej sprawy. Zdecydowanie będę polecać innym!


5 z 5

15.09.2020

Najlepszy adwokat z jakim do tej pory miałem do czynienia. Zawsze przygotowany, profesjonalny a do tego bardzo sympatyczny. Polecam Pana Mecenasa jako wybitnego prawnika i dobrego człowieka!


5 z 5

09.09.2020

Jestem bardzo zadowolona z pomocy udzielonej mi przez Pana Mecenasa. Bardzo pozytywny kontakt i fachowa pomoc. Pan Łukasz to dusza człowiek. Polecam serdecznie.


5 z 5

11.08.2020

Korzystałem do sprawy karnej. Bardzo solidna i fachowa pomoc. Godny polecenia!


5 z 5

02.07.2020

Jestem bardzo zadowolony z pomocy prawnej która otrzymałem w tej Kancelarii. Rzeczowo, merytorycznie i profesjonalnie. Godna polecenia!


5 z 5

18.05.2020

Pan Mecenas pomógł mi w sprawie o podział majątku. Wszystko w jak najlepszym porządku. Stosunek jakości do ceny bardzo pozytywny. Polecam!


5 z 5

12.05.2020

Polecam. Korzystałem do rozwodu i wszystko ok. Fachowo i miło. Dobra cena.


Zobacz także...

Wyświetleń strony: 4295